Zapisz się, by być na bieżąco z nowymi wpisami. Dodatkowo wyślę Ci krótki przewodnik, jak szybko poprawić swój związek.

DEKOROWANIE WNĘTRZ ONLINE

 

Jeśli nie masz pomysłu na urządzenie wnętrza i nie masz czasu, by wyszukiwać niezbędne akcesoria, doskonale trafiłaś! Pomogę Ci stworzyć wyjątkowy klimat w swoim domu.

Proponuję Ci usługę Dekorowanię wnętrz onlinę, dzięki której bez wychodzenia z domu otrzymasz ode mnie drogą mailową pełną koncepcję wnętrzarską z uwzględnieniem wszystkich dodatków. Dostaniesz informacje, co i gdzie należy kupić.

JAK PRACUJĘ

Wystarczy, że prześlesz mi kilka zdjęć pomieszczenia, w którym chcesz wykonać metamorfozę, napiszesz mi, jaki efekt chciałabyś uzyskać oraz jaki styl Ci się podoba. Możesz również wysłać kilka swoich wnętrzarskich inspiracji.

Po tym etapie, przygotowuję dla Ciebie koncepcję kolorystyczną i stylistyczną. Otrzymujesz ode mnie pełną listę mebli, dodatków i wszystkich niezbędnych akcesoriów wraz z dokładną informacją, gdzie i w jakiej cenie możesz wszystko kupić. Tobie pozostaje jedynie zrobić zakupy, wdrożyć w życie ustaloną koncepcję i cieszyć się spektakularnym efektem.

 

DEKOROWANIE WNĘTRZ PYTANIA I INFORMACJE
Całkowity kosz to kwota 690zł.
Wystarczy, że prześlesz mi pod adres magda@mojblogostan.pl kilka zdjęć swojego wnętrza. Następnie poproszę Cię o wypełnienie ankiety, dzięki której będę mogła lepiej poznać Twoje preferencje stylistystyczne.
Z reguły czas oczekiwania wynosi do kilku dni roboczych.
Proszę o kontakt mailowy: magda@mojblogostan.pl  odpiszę najszybciej jak to będzie możliwe. Pozdrawiam Magdalena
 

„To, czym otaczasz się na co dzień, wpływa na całe Twoje życie. Dlatego już dziś zadbaj o wystrój swojego wnętrza i otaczaj się tylko tym, co piękne.