Co jest najważniejsze w obecnych czasach?

Dodany przez Posted on 2 komentarze

Kochani, dziś zapraszam Was na wpis, który zmieni Wasze postrzeganie obecnych czasów i pozwoli Wam lepiej zrozumieć, co się dzieje na naszej planecie.

Żyjemy w absolutnie niezwykłym i przełomowym momencie w dziejach całej historii ludzkości. Przed nami wielka szansa, by w końcu zbudować Nową Ziemię opartą na paradygmacie serca i bezwarunkowej miłości. Nigdy wcześniej nie było to możliwe ze względu na zbyt niską świadomość oraz dominację dualnego umysłu.

Obecnie Ziemia systematycznie podnosi wibracje całej planety i obnaża wszystko, co nie było zbudowane na prawdzie. Ten proces jest już tak intensywny, że tak naprawdę ludzkość nie ma wyboru. Albo podwyższymy swoją wibrację i zaczniemy żyć z przestrzeni serca, albo zostaniemy zmuszeni, by zakończyć swoje życie i wrócić do naszego duchowego domu. Tam będzie można zrozumieć swoje błędy i z nową energią wcielić się w kolejne życie.

MATRIKSOWA DEZINFORMACJA

Media głównego nurtu robią wszystko, co mogą, by sprzedać Ci swoją straszącą narrację. Dwoją się i troją, by zasiać w Tobie lęk, by przekonać Cię, że z każdym dniem Ziemia jest coraz mniej przyjaznym miejscem do życia. Tak naprawdę jest odwrotnie! Z każdym dniem przybywa na Ziemi ilość osób świadomych, przebudzonych, które nie chcą już żyć według starych schematów narzuconych przez system.

Ludzie pragną żyć w wolności i miłości. Każdy z nas ma unikalne połączenie z sercem, z źródłem. Problem polega na tym, że zapomnieliśmy o swojej mocy i oddaliśmy ją innym, uwierzyliśmy, ży bycie sobą, bycie kochajacym, wrażliwym i autentycznym nie wystarczy w tym świecie.

Wkręciliśmy się w matriksowy świat, który żywi się naszą energią lęku i jest sztuczny. To nigdy nie był mój świat i czuję, że Twój też nie. Jest takie piękne powiedzenie: “Jeśli czujesz, że nie pasujesz do tego świata, to znaczy, że jesteś tu, by stworzyć nowy”.

NA CZYM SIĘ TERAZ SKUPIĆ?

Czy wiesz, co jest teraz najważniejsze? Odpowiedź jest bardzo krótka – Ty. Twoja wibracja jest obecnie na wagę złota. Zawsze była, ale w obecnych czasach nabiera to szczególnego znaczenia.

Dbaj o swoją wibrację niczym o najdroższy klejnot, wchodź w wysokie stany wibracyjne każdego dnia.

Dlaczego obecnie jest to tak istotne? Gdy jesteś na wysokiej częstotliwości, czujesz się wspaniale i radośnie, dzięki temu wpływasz na wibrację innych osób oraz na wibrację całej planety.

Dodatkowo stajesz się praktycznie niewidoczny dla systemu, niemiłe zdarzenia omijają Cię szerokim łukiem, a co najważniejsze nie zasilasz już starego, rozpadającego się świata. Gdy wibrujesz wysoko, robisz  każdego dnia, to, co kochasz, przyczyniasz się do tworzenia Nowej Ziemi opartej na dominacji serca.

Za każdym razem, gdy oglądasz wiadomości, martwisz się, snujesz czarne scenariusze, zasilasz to, czego nie chcesz. Tak właśnie ludzkość postępowała przez miliony lat i wszyscy widzimy do czego to doprowadziło.

Już czas, by obudzić w sobie tą osobę, którą zawsze byłaś. Kreatorkę, która ma moc samostanowienia. Teraz jest czas łączenia się z innymi w pięknych, szlachetnych intencjach.

Teraz wybierz nowy sposób myślenia i odbierania rzeczywistości. Od zawsze patrzyliśmy na zewnątrz i sprawdzaliśmy, czy świat jest bezpieczny. Czas zmienić kolejność! Teraz jest czas skupienia się na sobie, na swojej wibracji, na życiu z lekkością z przestrzeni serca. 

Jeśli nie chcesz dotychczasowego świata, nie podłączaj go już do zasilania. Wyobraź sobie, że cały system to komórka, a Twoja uwaga jest ładowarką. Jeśli nie podoba Ci się jego obecny wygląd, przestań podłączać komórkę do ładowarki. Zamiast tego skup się na swoim życiu i każdego dnia znajduj rzeczy, które dodają Ci skrzydeł.

Bycie radosnym i szczęśliwym to Twój prawdziwy, naturalny stan. To stan, który nie tylko Tobie daje spełnienie, to stan, który wpływa na całą planetę.

Ziemia jak nigdy dotąd potrzebuje Twojej radości.

Skomentuj Wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 Komentarze
 • Monika
  22 lutego, 2022

  „Stajesz się praktycznie niewidoczny dla systemu, niemiłe zdarzenia omijają Cię szerokim łukiem, a co najważniejsze nie zasilasz już starego, rozpadającego się świata. Gdy wibrujesz wysoko, robisz każdego dnia, to, co kochasz, przyczyniasz się do tworzenia Nowej Ziemi opartej na dominacji serca.” – tak właśnie jest, doświadczam tego 🙂

  • Magda
   23 lutego, 2022

   Monika, jak cudownie!:) Jest nas więcej i będzie coraz więcej:) Dziękuję za Twój komentarz, pozdrawiam cieplutko:)

Previous
Czego nauczył mnie 2021 rok?
Co jest najważniejsze w obecnych czasach?