Co przyniesie Era Wodnika?

Dodany przez Posted on 8 komentarzy

Żegnamy mroczną erę Ryb i witamy erę Wodnika. Z czym to się wiąże? Jakich zmian możemy się spodziewać? Jeśli interesuje Was ten temat, zapraszam  na dzisiejszy wpis.

BUNTOWNIK Z WYBORU

Wodnik to znak powietrzny, który symbolizuje intelekt, lekkość, kreatywność. Ze wszystkich znaków powietrznych to właśnie Wodnik ma najlepszą intuicję i największe zamiłowanie do wolności i myślenia na wielką skalę.

Znak Wodnika symbolizuje branże związane z energią, komputerami oraz lotnictwem. Wodnik to typ buntownika, który zawsze idzie pod prąd. Nie satysfakcjonuje go przeciętne życie bez szczytnych ideałów.

Wodnik zawsze reprezentuje typ myślenia, który zadziwia i szokuje inne osoby. Wodnik myśli przyszłościowo. Gdy ktoś słyszy pomysły Wodnika, wydają mu się one niemożliwe i nieprawdopodobne a nawet szalone. Ten znak myśli jak prawdziwy wizjoner.

NOWE TECHNOLOGIE

Dlatego w erze Wodnika możemy się spodziewać zadziwiających i nowoczesnych wynalazków. Z pewnością pojawią się zupełnie nowe technologie, o których wcześniej nikomu się nie śniło. Technologie, które znacznie ułatwią nasze codzienne życie. Coraz więcej mówi się też o wolnej energii, która już jest, ale w erze Ryby, była szczętnie ukrywana. Rybami rządzi Neptun, planeta tajemnic i złudzeń. Z kolei Wodnikiem opiekuje się Uran, planeta, która uwielbia burzyć stare systemy, wywracać wszystko do góry nogami i tworzyć zupełnie nowy porządek.

URAN NISZCZY NASZ STARY ŚWIAT

To, czego jesteśmy świadkami obecnie to nic innego jak rozsypywanie się starego świata, żegnanie ery Ryb. Zanim ujawni się nam Era Wodnika w pełnej krasie musimy się przygotować na wielki chaos. Na światło dzienne będą wychodzić różne, często szokujące informacje o tym, jak do tej pory był zbudowany cały system. Część świadomych osób wie o tym już od dawna, ale dla większości usłyszane wiadomości mogą być wstrząsające.

Jednak zanim pojawi się światło musi być mrok. Zanim będziemy mogli cieszyć się erą innowacyjnego Wodnika, musimy się zmierzyć z tym, co odchodzi, poznać całą prawdę o tym systemie i świadomie zadecydować, że jej już nie potrzebujemy.

ZMIANY BUDZĄ LĘK

Niestety dla większości osób zmiany wiążą się z lękiem. To, co nieznane wydaje się niebezpieczne. Nasz mózg jest tak zaprojektowany, że najchętniej nic by nie zmieniał, bo tak jest mu wygodnie i nie lubi wychodzić ze swojej strefy komfortu. Jednak jedyną pewną rzeczą jest właśnie zmiana. Zmiany są nam bardzo potrzebne, zwłaszcza, że nasz stary świat odchodzi w zapomnienie i teraz mamy największą możliwość do tego, by kreować nowy świat oparty na nowych, pięknych zasadach.

TERAZ CZAS NA CIEBIE

Teraz każdy z nas powinien zadecydować, w jakim świecie chce żyć. Właśnie teraz jest doskonały czas na to, by każdego dnia poświęcić chociaż 5 minut i zwizualizować sobie te zmiany, które chcemy widzieć na zewnątrz. Możesz też każdego dnia pomedytować z intencją pięknej, Nowej Ziemi.

Czy wyobrażasz sobie, co by było, gdyby każda osoba na tej planecie poświęciłaby chociaż 5 minut na to, by sobie wyobrazić swój wymarzony świat? Mielibyśmy prawdziwy raj! Czy to dużo 5 minut? Myślę, że to naprawdę niewiele, zwłaszcza, że wizualizacja czy medytacja są niezwykle odprężające, wprowadzają nas w doskonały nastrój na resztę dnia i przy okazji służą naszej planecie.

WSZYSTKO BĘDZIE MOŻLIWE

Era Wodnika szykuje dla nas mnóstwo innowacyjnych patentów, wynalazków i narzędzi, które znacznie przewyższą nasze wyobrażenia o tym, co jest możliwe a co nie. Przed nami fascynujący czas. Czas dobrobytu, wolności i lekkości. Czas, w którym w końcu będziemy mogli skupić się na swoich pasjach i w pełni korzystać z podróży. Nie tylko do tych miejsc, które są uznawane za miejsca turystyczne.

W erze Wodnika możemy się spodziewać lotów na inne planety czy przestrzenie do wnętrz ziemi. Myślę, że w końcu będzie nam dane spotkać się z istotami z innych planet, jednak, by do tego doszło nasza świadomość w tym zakresie musi się zwiększyć.

Ja już nie mogę się doczekać wszystkiego, co niesie za sobą era Wodnika. Pamiętajcie jednak, że zmiany nie następują z dnia na dzień. To długi proces.

Jednak możemy go przyspieszyć za pomocą swojego pozytywnego nastawienia i myślenia. Jeśli nie chcesz starego świata, nie skupiaj się już na nim. Wybierz świadomie, jaki ma być Twój nowy świat , wyobrażaj go sobie i skup się na tym, co Ty możesz dać temu światu.

Jak Wam się podoba wizja ery Wodnika? Jak Wy widzicie nowy świat?

Skomentuj Wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

8 Komentarze
 • puch ze słów
  11 maja, 2020

  Bardzo ciekawe i intrygujące. Sama jestem ciekawa jak to będzie. Chyba potrzeba lekkości każdemu. Dziękuję za ten tekst.

  • Magdalena
   15 maja, 2020

   Puch ze słów, dziękuję:) Czekaliśmy na to baaardzo długo. To oczywiście jest wciąż proces, ale teraz wiele zależy od nas. Pięknego dnia:)

 • katinotabene
  26 czerwca, 2020

  Piękna wizja ery wodnika! Szukałam od jakiegoś czasu więcej informacji na ten temat i twój tekst jest bardzo trafny!

  • Magda
   28 czerwca, 2020

   Katinotabene, cieszę się, że znalazłaś coś dla siebie:) Niech wizja się spełni:) Pozdrawiam ciepło:)

 • jacek
  13 grudnia, 2020

  pieknie zawsze sie zastanawialem dlaczego nie mielismy lekcji w szkole pod tytułem swiadome tworzenie rzeczywistosci , dokad zmierzamy …….. kiedys po bardzo długiej medtyacji dostalem przekaz ” koniec biadolenia narzekania teori spiskowych skupiajcie swoje umysly na tym jak chcielibyscie aby wygladal swiat „

  • Magda
   13 grudnia, 2020

   Jacek, też wielokrotnie się nad tym zastanawiałam. Na szczęście w erze Wodnika edukacja się zmieni. Miałeś piękny przekaz w medytacji:) Dzięki za komentarz, pozdrawiam ciepło:)

 • Paulina
  14 stycznia, 2021

  Pięknie napisane tak jak właśnie czuje wewnętrznie od dłuższego czasu co się dzieje.. przeszłam całkowitą transformację czuje to dostałam kopa mocy do działania , zawsze narzekałam na to dokąd to wszystko zmierza a teraz pragnę sama wszystko zmieniać!! A nie przyglądać się z boku..

  • Magda
   14 stycznia, 2021

   Paulina, to cudownie, że przeszłaś taką zmianę! Każdy z nas ma tu piekną misję tworzenia rzeczywistości. Wszyscy jesteśmy połączeni, więc to, co robisz dla siebie wpływa na innych. Pozdrawiam Cię cieplutko:)

Previous
Płynie w nas słowiańska krew
Co przyniesie Era Wodnika?