Czy jesteś gotowa na Nową Ziemię?

Dodany przez Posted on 2 komentarze

Żyjemy w wyjątkowych czasach. Obecnie na ziemi mają miejsce ogromne, rewolucyjne wręcz zmiany. Stary świat się rozsypuje. Era Ryb , w której dominowały ciemność, mrok , zniewolenie i fanatyzm rozsypuje się a na jej miejsce wkracza era innowacyjnego Wodnika. Coraz więcej mówi się o Nowej Ziemi. Nie wszyscy są gotowi na jej pojawienie się. Jak się zatem przygotować na to historyczne przejście?

POWRÓĆ DO SIEBIE

Teraz jest doskonały czas, by w końcu skupić się na sobie. Nowa Ziemia jest związana z nową , wyższą częstotliwością, dlatego najważniejszą rzeczą, którą możemy teraz zrobić, to stałe, systematyczne podnoszenie swoich wibracji. Najprostszymi metodami na podniesienie swoich wibracji są wdzięczność, radość i pozytywne myślenie.

Zanim jednak to nastąpi musimy dotrzeć do tych obszarów, które do tej pory nie były przez nas ukochane. Te, które odrzuciliśmy, bo wydawało się nam, że nie pasują do naszej idealnej wizji samego siebie. Każda część jest ważna. Musimy ją zauważyć, zaakceptować i pokochać. Jeśli jest to cecha, która nam nie służy to po akceptacji możemy ją z miłością pożegnać.

MISJA SZCZĘŚCIE

Przyszliśmy na ziemię po to, by być szczęśliwym. To jest nasza misja, by odkryć , co raduje naszą duszę i co możemy dać innym. Tylko działanie z poziomu serca ma sens. Do tej pory w erze Ryb ludzie chodzili do pracy, bo musieli przeżyć. Wykonowali swoją pracę bez serca, entuzjazmu. Dobra wiadomość jest taka, że w erze Wodnika to się zmieni. Będziemy robić tylko to, co jest zgodne z naszym powołaniem.

Dzięki nowym technologiom nasze życie stanie się prostsze i będziemy mieć więcej czasu dla siebie. Dlatego tak ważne jest poznanie siebie, by wiedzieć, co tak naprawdę chcę robić w życiu. Gdybyś miała mnóstwo pieniędzy i nie musiałabyś chodzić do pracy? To czym byś się zajęła? Co lubisz robić tak bardzo, że zapominasz o całym świecie? Co byś chciała dać innym? A może chcesz stworzyć coś, czego jeszcze nie ma? Może Ty się tym zajmiesz:)

OCZYŚĆ SWOJE CIAŁO

Nasze ziemia przechodzi teraz głęboki proces oczyszczania. Również my powinniśmy zająć się swoim ciałem. Gdy oczyścimy ciało automatycznie czyści się nasz umysł i sposób myślenie, poszerza się nasza świadomość i zdolność do do duchowych wglądów.

Konieczne jest odrzucenie lub chociaż ograniczenie śmieciowego jedzenia, które zatruwa nasze ciało i wprowadza nas w stan obojętności czy nawet gniewu i agresji.

Nowa Ziemia to ziemia, na której wszystkie istoty darzą się szacunkiem i miłością, dlatego ważne jest by zrezygnować z mięsa. Dla większośc będzie to proces. Warto zacząć od ograniczenia jego spożycia i za czasem będzie go coraz mniej aż w końcu zniknie. Każdy mały krok ma znaczenie. Jak śpiewała Anna Jantar ten pierwszy krok jest najtrudniejszy później wszystko idzie dużo łatwiej.

TWÓRZ POZYTYWNĄ WIZJĘ

Bardzo ważne jest pozytywne myślenie i wiara w nową, piękną ziemię. Zwłaszcza teraz, gdy na zewnątrz możemy obserwować rozpadający się stary świat istotne jest, by zachować wysokie wibracje. To od nas zależy, jak Nowa Ziemia będzie wyglądać. Praca każdego z nas nad sobą to jest nasze zadanie.

Warto każdego dnia wyobrażać sobie, jak mogłaby wyglądać Nowa Ziemia i jak chcielibyśmy, by wyglądało nasze życie. Im więcej szczegółów sobie wyobrazimy tym lepiej. Im więcej wzbudzimy w sobie pozytywnych emocji, tym wizualizacja będzie skuteczniejsza.

Po prostu usiądź wygodnie w spokojnym miejscu, zamknij oczy i wyobrażaj sobie to, czego pragniesz doświadczyć na Nowej Ziemi. Jak ona wygląda? Jak się zachowują ludzie? Co robisz? Co wywołuje Twój uśmiech? Co jesz? Jaki panuje klimat? Masz pełną dowolność ważne tylko, by wizja wywoływała w Tobie zadowolenie, szczęście czy wzruszenie.

Ja od miesiąca robię taką wizualizację Nowej Ziemi i często się wzruszam i lecą mi łzy, bo wizje, które sobie wyobrażam są tak piękne. Polecam Wam serdecznie. Nie zajmuje to wiele czasu, daje nam spokój i jest teraz bardzo potrzebne naszej Mamie Ziemi.

Mam nadzieję, że zachęciłam Was, by się odpowiednio przygotować na przyjście nowego lepszego świata. Nie ma innej drogi, by znaleźć się na Nowej Ziemi. My ją tworzymy i każda osoba ma znaczenie. Obecny okres nie jest na przeczekanie! Jest na pracę nad sobą. Piękną pracę, najważniejszą w Twoim życiu. Gdy ją wykonasz, już nic nie będzie takie samo.

Pracujecie nad sobą? Oczyszczanie ciało? Czy też nie możecie się doczekać Nowej Ziemi?

Skomentuj Wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 Komentarze
 • puch ze słów
  20 maja, 2020

  Dużo o tym słyszę ostatnio … Że Ziemia zrobiła obrót (salto)… że już nie ma Ziemi tej którą znaliśmi i stało się to stosunkowo niedawno… Nie wszysyko rozumiem, bardzo chętnie będę czytała takie posty i wyjaśnienia.

  • Magda
   21 maja, 2020

   Puch ze słów, też do mnie dotarły takie informacje:) Temat jest fascynujący i dotyczy nas wszystkich. Na pewno będę jeszcze go poruszać:) Miłego dnia:)

Previous
Co przyniesie Era Wodnika?
Czy jesteś gotowa na Nową Ziemię?