Jak sprawdzić, kim byłaś w poprzednim wcieleniu?

Dodany przez Posted on 2 komentarze

Dziś zapraszam Was w małą podróż do przeszłości. Nasza przeszłość wpływa na teraźniejszość i przyszłość. Można śmiało stwierdzić, że wszystkie czasy się ze sobą przeplatają i tworzą wyjątkową mozaikę.

Czy zastanawiałaś się kiedyś, kim byłaś w poprzednich wcieleniach? Jeśli nie, podpowiem Ci dziś, w jaki sposób można to sprawdzić. Jestem przekonana, że szybko rozpoznasz odpowiednie tropy. Opiszę Ci na swoim przykładzie.

DZWONY, KWIATY, WOLNOŚĆ I KALIFORNIA

Najprostszą metodą pozwalającą na określenie tego, kim byłaś w przeszłości jest zaobserwowanie, jak reaguje Twoje ciało na konkretne rzeczy, piosenki, kierunki podróżnicze czy zawody. W Twoim ciele jest zapisane wszystko to, co przeżyłaś. Ciało zawsze pokaże nam prawdę w przeciwieństwie do umysłu, który jest ograniczony i oparty na zasadach dualizmu.

Nie zostaliśmy nauczeni, by zwracać uwagę na sygnały płynące z ciała, często je bagatelizujemy. Wydaje się nam, że to przypadek, że płaczemy przy  konkretnej piosence bądź mamy ciarki, gdy odwiedzamy nowe miejsce. Przypadków nie ma, te sygnały świadczą o tym, że nasze ciało ma już zapisane wspomnienia z poszczególnymi dźwiękami czy miastami.

Ja tak miałam z dzwonami. Pamiętam, że gdy byłam małą dziewczynką zobaczyłam swoją koleżankę w dzwonach. Ten widok zrobił na mnie tak olbrzymie wrażenie, że nie mogłam o nim  zapomnieć i wciąż opowiadałam swojej mamie, jakie to fantastyczne widziałam spodnie. Mama  widząc, jak moje serce pragnie dzwonów, kupiła mi je.

Do tej pory pamiętam, gdy je zakładałam. Miałam dreszcze na ciele i byłam niezwykle podniecona. Z kolei gdy byłam w liceum, kupiłam sobie jeansy dzwony z lat 70, bardzo szerokie i bardzo retro. To były moje ukochane spodnie, z którymi mogłam się praktycznie nie rozstawać. Ile się wówczas nasłuchałam komentarzy, że pomyliły mi się czasy, że teraz nikt nie nosi takich spodni itp. Ja w tych spodniach czułam się po prostu sobą i nie zamieniłabym ich na nic innego. 

Od małego kochałam też kwiaty i intuicyjnie przypinałam je do włosów. Gdy pierwszy raz usłyszałam piosenkę  „California dreamin”, nie mogłam przestać płakać. Zawsze fascynowała mnie Kalifornia. Gdy przeglądałam wnętrzarskie inspiracje, zawsze wybierałam te ze Stanów, głównie z okolic Kalifornii. Moją największą wartością zawsze była wolność . Te wszystkie ślady z łatwością naprowadziły mnie na trop, że w poprzednim życiu byłam hipiską mieszkającą w Kalifornii. 

ZNAM TEN CYTAT!

Swoje jeszcze wcześniejsze wcielenie odkryłam zupełnie niespodziewanie. Pewnego dnia  trafiłam w internecie na  pewien cytat w języku angielskim. Gdy tylko go przeczytałam, doznałam olbrzymiego wstrząsu. Dosłownie poczułam, że nie tylko znam doskonale ten cytat, ale , że to ja jestem jego autorką. Czułam się tak, jakby należał do mnie. I nie chodzi o to, że poczułam, że ze mną rezonuje, bo takich cytatów jest mnóstwo. To po prostu były moje słowa.

Zaczęłam szukać autorkę tego cytatu i okazało się, że była nim pewna dekoratorka wnętrz ze Stanów . Przeszukałam wszystko na jej temat i podczas tego procesu co chwilę doznawałam mieszaniny najróżniejszych uczuć. Rozpoznawałam swoje wnętrza. Mało tego, ta dekoratorka zmarła w tym dniu, w którym jak się urodziłam. Gdy zrobiłam jej horoskop indywidualny okazało się, że niektóre aspekty są do siebie łudząco podobne.

Okazało się, że nawet obie miałyśmy taką samą tapetę w salonach. Mało tego, przedmioty i wzory, do których mnie ciągnęło zostały zaprojektowane właśnie przeze mnie tylko w XIX wieku:) Takich smaczków odkryłam naprawdę mnóstwo. W ten sposób poznałam swoje kolejne wcielenie.

WĘZEŁ POŁUDNIOWY KETU A POPRZEDNIE WCIELENIA

W określeniu naszego poprzedniego wcielenia może nam pomóc również analiza horoskopu indywidualnego. Patrzymy wtedy na węzły księżycowe Rahu i Ketu. Rahu mówi o naszych dążeniach na obecne wcielenie. Z kolei Ketu pokazuje nasz zasób, czyli to, co mamy już przerobione. Wskazuje na to, czym interesowała się nasza dusza w minionym życiu.

Bierzemy pod uwagę znak zodiaku, dom oraz aspekty jakie tworzy ten węzeł do innych planet w horoskopie.  Nadal może nas interesować ten obszar życia, bo dobrze go znamy i czujemy się w nim pewnie. Jednak nasza dusza pragnie się rozwijać i doświadczać nowych rzeczy, dlatego w obecnym życiu należy podążać ścieżką wskazaną przez węzeł Rahu. Na początku możemy się bać naszego przeznaczenia, bo jest ono dla nas nieznane, ale to właśnie tam czeka nas największe spełnienie.

CZY WARTO POZNAWAĆ SWOJE POPRZEDNIE WCIELENIA?

Moim zdaniem, tak. Jednak należy mieć na uwadze, że nasza dusza pragnie przede wszystkim doświadczać i być w nieustającym rozwoju. Dlatego nie ma sensu niczego rozpamiętywać, żałować czy porównywać się.  Bez względu na to, jakie mieliśmy wcielenia to obecnie jesteśmy w najlepszym momencie. Mamy bowiem doświadczenie wszystkich swoich poprzednich inkarnacji i jesteśmy dużo bogatsze i bardziej świadome. 

W moim przypadku nie było szukania na siłę, po prostu te informacje, przeczucia same do mnie przyszły. 

Jestem bardzo ciekawa, czy czujecie, kim byłyście w poprzednim wcieleniu:) 

 

Skomentuj Wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 Komentarze
 • Agi
  październik 16, 2021

  Tak się cieszę, że przez przypadek trafiłam na ten post. Czasami myślę, że nie pasuje totalnie do obecnych czasów. Od jakiegoś czasu wiele rzeczy zaczęło mnie zastanawiać skąd się wzięły u mnie pewne zainteresowania. Nie mam zielonego pojęcia gdzie zacząć szukać jakie mogło być moje poprzednie wcielenie. Mam przeczucie, że coś jest na rzeczy. Pozdrawiam

  • Magda
   październik 19, 2021

   Hej Agnieszka:) Nie ma przypadków, więc zapewne miałaś przeczytać ten wpis:)

   Im będziesz bardziej uważna, tym zaczniej zauważać więcej różnych rzeczy. Gdy poprosisz Wszechświat o to, by dał Ci znaki dotyczące Twoich poprzednich wcieleń, na pewno je otrzymasz.

   Są też specjalne regresingi, na których jest możliwość poznania swoich poprzednich żyć. Wpisz sobie w wyszukiwarce regresing hipnotyczny. Może Cię zainspiruje:)

   Pozdrawiam Cię ciepło:)

Previous
Jak działa Jowisz w horoskopie osobistym?
Jak sprawdzić, kim byłaś w poprzednim wcieleniu?