Jak zacząć enanować wewnętrznym blaskiem?

Dodany przez Posted on 2 komentarze

Są takie osoby, które potrafią roztaczać wokół siebie cudowną aurę. Przyciągają do siebie innych, bije od nich prawdziwy blask. Z takimi osobami chcemy przebywać. Są dla nas inspirujący i ładują nas pozytywną energią. Czy zastanawialiście się kiedyś dlaczego tacy ludzie mają w sobie ten magnetyzm?

Dziś chciałabym podzielić się w Wami moimi spostrzeżeniami na ten temat. Każdy z nas może zacząć emanować wewnętrznym blaskiem, tym bardziej, że wszystkie drogi, które do tego prowadzą są absolutnie darmowe!

ŻYCIE W ZGODZIE ZE SOBĄ

Moim zdaniem podstawowym warunkiem do tego, by zacząć roztaczać swój blask jest życie w zgodzie ze swoją wewnętrzną prawdą. Co to właściwie oznacza? Chodzi o to, by żyć w zgodzie ze swoją duszą. Nie bać się wykorzystywać swoich talentów i robić to, co po prostu sprawia nam radość.

Gdy się o tym mówi lub piszę, wydaje się to takie proste, niestety w praktyce już to tak różowo nie wygląda. Nie zostaliśmy nauczeni, by prowadzić życie zgodne ze swoją duszą. Większość osób kompletnie się nad tym nie zastanawia.

Często przy wyborze pracy kierujemy się względami praktycznymi, finansowymi i wydaje się nam, że nie warto podążać za swoimi pasjami, bo nie przyniesie nam to wymiernego rezultatu. Tymczasem tylko takie życie sprawia, że mamy ochotę wstawać każdego dnia z łóżka i czujemy się spełnieni. Jednak by mogło ono zaistnieć musimy poznać i pokochać siebie. Dwie rzeczy, które odgrywają kluczową rolę we wszystkich sferach naszego życia.

OCENIANIE INNYCH

To, w jaki sposób traktujemy innych ma odbicie w naszym życiu. Ludziom wydaje się, że ocenianie i krytykowanie jest takie niewinne i nie wpływa w żaden sposób na nich samych. Nic bardziej mylnego! Takie postępowanie naprawdę nas osłabia. Nawet jeśli od razu tego nie czujemy, to na dłuższą metę taka postawa sprawi, że będzie w nas coraz mniej pozytywnej energii.

Zresztą sami zaobserwujcie, jak czujecie się, gdy zdarzy się Wam kogoś ocenić czy skrytykować czyjeś zachowanie. Czy czujecie się lepiej czy może w środku czujecie pewien dyskomfort i pustkę? Zatem jeśli chcesz być osobą, która emanuje blaskiem, staraj się nigdy nikogo nie oceniać.

Każda myśl czy życzenie pod adresem drugiej osoby wraca do nas! Tak, tak! To oznacza, że jeśli nasze życzenia w stosunku do drugiej osoby są niezbyt pozytywne, to ta energia wróci do nas! Każda negatywna myśl, którą produkujemy w stosunku do drugiej osoby tak naprawdę jest myślą o nas samych. Bo inni ludzie to nasze zwierciadła. Denerwuje nas w innych to, co sami mamy w sobie tylko nie chcemy tego zaakceptować.

ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA SWOJE ŻYCIE

Ludzie, do których nas ciągnie to osoby, które przestały narzekać i wzięły odpowiedzialność w swoje ręce. Zrozumieli, że są twórcami swojego życia i są w stanie je kształtować w dowolny sposób. Taka postawa powoduje, że stajemy się silni i nagle odkrywamy w sobie pokłady ogromnej energii.

Jestem ciekawa, czy znacie takie osoby, które emanują wewnętrznym blaskiem? Za co je cenicie?

Skomentuj Wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 Komentarze
 • Ula - wmojejnaturze.pl
  7 kwietnia, 2020

  Zgadzam się z tym, co napisałaś. Z takimi osobami po prostu miło się przebywa, bo bije od nich szczęście. Pozdrawiam:)

  • Magdalena
   8 kwietnia, 2020

   Chciałabym, żeby na Nowej Ziemi każda istota promieniowała szczęściem i blaskiem: ) Dzięki Ula za odwiedziny, pozdrowionka:)

Previous
Jak szybko poprawić sobie nastrój?
Jak zacząć enanować wewnętrznym blaskiem?