Jaki będzie 2021 rok?

Dodany przez Posted on 4 komentarze

Obecny rok powoli dobiega do końca. Zgodnie z astrologicznymi przewidywaniami rok 2020 zapisze się jak rok przełomowy, który całkowicie zmienił oblicze świata.  A jak zapowiada się rok 2021? Co zrobić, by przeżyć go świadomie? Jak wprowadzić do niego trochę magii? Zapraszam na wpis:)

ROK 2021 TO ROK WIBRACJI 5

Obecny rok jest przyporządkowany wibracji numerologicznej 4. 4 jest związana z dyscypliną, pracą, ale także ograniczeniami, koniecznością podporządkowywania się. 4 naturalnie kojarzy się z policją, służbami mundurowymi. 4 to narzucone z góry przeszkody, zasady, to dyscyplina, porządek, rygor. Spójrzcie na ten rok, myślę, że wibracja 4 idealnie odzwierciedla to, co działo się w tym roku i co będzie jeszcze miało miejsce to końca grudnia.

Z kolei 5 to coś zupełnie przeciwnego. 5 to powiew zupełnie nowej, świeżej energii. 5 to wibracja wolności, ekspresji i komunikacji. Osobiście bardzo cieszę się na ten rok , bo sama jestem 5, więc myślę, że w 2021 roku będę czuła się jak ryba w wodzie i w pełni rozwinę mój potencjał oraz zrealizuję moje plany.

5 najbardziej na świecie ceni sobie wolność i możliwość wypowiadania swojej wewnętrznej prawdy, dlatego myślę, że w 2021 możemy się spodziewać ogromnej ilości protestów, demonstracji i różnego rodzaju zgromadzeń. Ludzie poczują w sobie ogromną potrzebę wyrażania swojego zdania. Będą głośniej mówić o tym, co im się nie podoba.

DROGA ARTYSTY

5 jest związana też z kreacją i komunikacją. Podejrzewam, że 2021 rok będzie obfitował w rozmaite , artystyczne inicjatywy. Zaczniemy w końcu realizować swoje pasje. Coś co w 4 mogło wydawać się niepraktyczne i niepotrzebne w roku 2021 stanie się czymś pożądanym, czymś co będzie karmić nasze wewnętrzne dziecko i dawać nam poczucie szczęścia. 

Być może wiele osób odważy się w końcu napisać książkę, nagrać piosenkę, namalować obraz czy zacznie regularnie tańczyć. Energia 5 z pewnością będzie nam w tym pomagać.

5 TO RUCH I ZMIANY

5 jest niecierpliwa i zmienna. Szybko się nudzi i uwielbia, gdy dużo się dzieje. W roku 5 możemy spodziewać się dużych zmian. Przeprowadzki, zmiany miejsca zamieszkania, nowa prace, nowe sytuacje i możliwości. 2021 zapowiada się więc bardzo aktywnie. W przyszłym roku powinniśmy być stale gotowi do zmian, bo to rok, który będzie jeszcze bardziej nieprzewidywalny niż 2020.

5 to też podróże, więc myślę, że mimo obecnych trudności, które mamy z zamykaniem granic w roku 5 będzie to już łatwiejsze, bo 5 symbolizuje przemieszczanie się. 

RADA W ROKU 5

Najważniejsza lekcja dla 5 polega na tym, by korzystać z wolności bez ranienia innych istot. W 2021 wszyscy poczujemy ogromną potrzebę wolności i komunikacji. Ważne, by pamiętać o tym, by nie krzywdzić przy tym innych osób, by wyrażać swoje zdanie z szacunkiem dla innych. 5 to też niecierpliwość  i impulsywność, dlatego warto w 2021 pracować nad spokojem ducha, ćwiczyć cierpliwość i opanowanie. 

JAK ŚWIADOMIE WEJŚĆ W 2021 ROK?

Warto skorzystać z pomocnych narzędzi, dzięki którym nowy rok będzie jeszcze bardziej magiczny. Z pewnością dla wielu osób takim narzędziem są kalendarze. Osobiście nie przepadam za klasycznymi kalendarzami, zwłaszcza tymi, które mają mało miejsca do pisania. Dziś chciałam Wam pokazać coś zupełnie innego, a mianowicie Czaromarownik na 2021 z Wydawnictwa kobiecego. 

CZYM JEST CZAROMAROWNIK?

Czaromarownik to magiczny kalendarz, który skrywa w sobie astrologiczne ciekawostki, słowiańskie nowinki i praktyczne porady na to, by wprowadzić w swoje życie jeszcze więcej magii i kojących rytuałów. 

To, co wydaje mi się najciekawsze w tym kalendarzu to fakt, że przy każdym dniu mamy informację, w jakim znaku znajduje się Księżyc. Ta wiedza pozwala bardziej świadomie żyć. W czaromarowniku również mamy przydatną tabelkę z informacjami, jakie czynności najlepiej wykonywać, w zależności od tego, w jakim znaku jest Księżyc. Przykładowo, gdy Księżyc znajduje się w Raku, to doskonały czas na rodzinne spotkania bądź celebrowanie miłych chwil w domu pod ciepłym kocykiem. 

Znajdziemy tam też wyjaśnienie niektórych terminów astrologicznych, jak pusty kurs czy retrogradacja. Myślę, że ten niezwykły kalendarz byłby jeszcze bardziej użyteczny, gdybyśmy mieli wypisane , kiedy dokładnie wypada pusty kurs księżyca. Pusty kurs, czyli czas, gdy Księżyc znajduje się w ostatnim stopniu danego znaku i lepiej wówczas nie zaczynać nowych rzeczy:)

Z Czaromarownika możemy też dowiedzieć się, jaki będzie 2021 rok dla poszczególnych znaków zodiaku oraz jak stosować magię ochronną na co dzień. Mamy tu dużo słowiańskich porad, między innymi jak przygotować kąpiel na przyciągnięcie miłości, jak przyjąć energię od drzewa czy jak stworzyć woreczki ochronne.

Do kalendarza dołączony jest księżycowy bonus w postaci rozkładanego kartonika, na którym mamy pięknie rozrysowane fazy Księżyca na poszczególne dni w 2021 rok. Uważam, że to cudowne i praktyczne narzędzie do prowadzenia świadomego życia zgodnie z naturą.

Podoba mi się, że jest całkiem sporo miejsca na notatki, bo dla mnie to najważniejsza kwestia. Czaromarownik jest bardzo klimatyczny i bardzo ładnie wydany. Jeśli poszukujecie jakiegoś magicznego kalendarza na 2021 rok i przy okazji chcecie dowiedzieć się sporo przydatnych informacji z zakresu ezoteryki i magii, to Czaromarownik będzie dla Was idealnym narzędziem.

Mamy nadzieję, że 2021 przyniesie nam wszystkim więcej luzu, kreatywności i nowej, twórczej energii.

Jestem ciekawa, jaki dla Was był 2020 rok? Czy też był dla Was przełomowy? Czy zmienił Wasz sposób myślenia? 

 

Skomentuj Wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

4 Komentarze
 • puch ze słów
  10 grudnia, 2020

  Przyznam się, że czytając wzruszyłam się, a gdybym sobie pozwoliła to może nawet bym się popłakała… Bo wiele emocji w nas jest teraz przez to co się dzieje… A dzieje się źle i czuję oszustwo na skalę światową… Tyle nadziei jest w tym wpisie, tyle nadziei i marzeń moich tu odnalazłam. Tak bardzo jest nam ta 5 potrzebna… Pięknego grudnia!

  • Magdalena
   10 grudnia, 2020

   Asiu, to prawda, 5 jest nam wszystkim potrzebna i nadchodzi. Jednak jesteśmy w trudnym czasie. Kończy się stare i zaczyna nowe, a to nigdy nie jest proste. Głęboko wierzę, że we wszystkim jest głębszy sens. Pozdrawiam cieplutko?

 • Justamoments.pl
  11 grudnia, 2020

  Bardzo liczę na to ze przyszły rok przyniesie lżejsza energie, zmiany, wolnosc. Ze bedzie radosny, kreatywny , słowem lepszy od tego nieszczęsnego 2020, ktorym jestem
  Juz bardzo zmeczona.

  • Magdalena
   11 grudnia, 2020

   Niech tak się stanie Justynko:) Pozdrawiam słonecznie i piątkowo:)

Previous
Ascendent, czyli Twoje drugie ja
Jaki będzie 2021 rok?