Jaki typ mężczyzny jest Ci pisany?

Czy wiesz, że Twój typ mężczyzny jest zapisany w Twoim horoskopie indywidualnym? Bez względu na to, jakie masz wyobrażenie o swoim potencjalnym partnerze, w kosmogramie wyraźnie widać, z jakim mężczyzną stworzysz relację.

JAKIE PLANETY SYMBOLIZUJĄ PARTNERA?

Jaka planeta kojarzy Ci się z męskością?:) Tak, tak, to Mars. Mars symbolizuje w kosmogramie naszego partnera. Ma on oczywiście więcej znaczeń. Jego ułożenie mówi też o naszej wewnętrznej energii, namiętności. Pokazuje sposób działania. Jednak dziś chcę się skupić na tej planecie w kontekście męskości.

W zależności od tego, w jakim znaku znajduje się Twój Mars i jakie tworzy aspekty z innymi planetami, możemy stwierdzić, jaki typ mężczyzny będzie dla Ciebie atrakcyjny. Przykładowo, gdy Twój Mars znajduje się w Lwie i jest w koniunkcji z Jowiszem, wówczas Twój partner będzie osobą otwartą, pewną siebie, życzliwą. To będzie typ hojnego człowieka, który uwielbia obdarowywać innych. Jowisz to planeta szczęścia. Jeśli występuje blisko planet osobistych daje mnóstwo optymizmu, wewnętrznego zadowolenia, powodzenie. Taki mężczyzna będzie pogodny, uśmiechnięty, będzie lubił się wyróżniać z tłumu i robić na innych wrażenie.

Z kolei jeśli jakaś kobieta ma Marsa w chłodnej Pannie, to jej wybranek będzie osobą twardo stąpającą po ziemi. To będzie typ oszczędnego mężczyzny, który ceni przede wszystkich praktyczność. Ktoś, kto lubi ciężko pracować i dobrze się czuje, gdy ma wszystko zorganizowane i poukładane. 

SŁOŃCE, CZYLI MĘSKA ENERGIA

Kolejną planetą , która podpowiada jaki będzie Twój typ partnera, to Słońce, a więc nasz znak zodiaku. Już po naszym słonecznym znaku zodiaku widać, jaki typ mężczyzny nam się podoba. Gdy dana kobieta ma słońce w Raku( tak jak jest w moim przypadku)to jej mężczyzna będzie typem domatora, który ceni sobie życie rodzinne. Taki mężczyzna będzie wrażliwy na swoim punkcie, będzie doskonałym obserwatorem. Oczywiście konkretną osobę rozpatrujemy w całościowym ujęciu i zawsze patrzymy na pozostałe elementy horoskopu.

Ostatnio pisałam, że Księżyc symbolizuje między innymi kobiecość i naszą mamę. Z kolei Słońce to energia męska, zatem odzwierciedla nie tylko naszego partnera, ale również ojca.

OSIE W HOROSKOPIE INDYWIDUALNYM

W kosmogramie mamy 4 główne osie.  Ascendent, Descendent, Medium Celi i Imum Celi. 

Oś Ascendent to Ja, Oś Descendent to TY. Innymi słowy Descendent określa naszych przyjaciół, ludzi, których będziemy spotykać na swojej drodze oraz naszego partnera. To , w jakim znaku znajduje się Descendent, jakie planety tam występują będzie miało wpływ na typ mężczyzny.

Reasumując mężczyznę w Twoim horoskopie indywidualnym symbolizuje Mars, Słońce i Descendent. Patrzymy nie tylko na znaki zodiaku, w jakich znajdują się planety i osie, ale również jakie tworzą one aspekty.

CO DAJE TA WIEDZA?

Na swoim przykładzie mogę stwierdzić, że taka wiedza daje nam większą świadomość oraz zdecydowanie większy spokój w relacji. Gdy wiesz, jaki typ mężczyzny jest Ci pisany, zaczynasz się zastanawiać, dlaczego akurat taka osoba została postawiona na Twojej drodze. Co masz do przepracowania? Które cechy danej osoby są tymi, które wypierasz? Które cechy dotyczą Ciebie?  Stajesz się też dużo bardziej wyrozumiała w stosunku do swego partnera.

PARTNER TO NASZ NAUCZYCIEL

Na podstawie horoskopów, zarówno osobistych, jak i porównawczych doskonale widać, że nasz ukochany jest naszym największym nauczycielem. Dzięki tym cechom, które nas drażnią możemy odkryć, co same w sobie tłumimy , co nie pasuje do naszego wizerunku, co staramy się ukryć. Nasz wybranek wszystko nam pokaże, tak jak horoskop indywidualny:)

Mam nadzieję, że mój dzisiejszy wpis był dla Ciebie interesujący.  Przypomniam, że możesz sprawdzić, gdzie znajduje się Twój urodzeniowy Mars na stronie www.astro-charts.com.  Mars jest oznaczony jako kółeczko ze strzałą na górze;) Wystarczy, że wpiszesz swoją dokładną datę urodzenia wraz z godziną.

Jeśli chciałabyś swój indywidualny horoskop na podstawie dokładnej daty urodzenia, napisz do mnie, chętnie stworzę Twój hoskogram i przeprowadzę z Tobą konsultację online.

 

Skomentuj Wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

4 Komentarze
 • puch ze słów
  24 października, 2020

  Sporo wiedzy… Ale to prawda bliskie nam osoby to nasi nauczyciele. Każdy coś nas uczy, pokazuje, to takie puzzle 😉 Pozdrawiam !

 • Magdalena
  25 października, 2020

  Asiu, tak, idealnie to ujęłaś – nasi partnerzy to puzzle mimo że po latach niektórym wydaje się, że już nie pasują;)

 • Polenka
  6 listopada, 2020

  Bardzo ciekawe! Sprawdziłam i faktycznie u mnie się zgadza. Od dziecka miałam ideał mężczyzny – wiedziałam jakie cechy powinien mieć i takiego znalazłam <3

  • Magdalena
   6 listopada, 2020

   Polenka, cieszę się, że Ci się spodobał wpis:) To cudownie, żę przyciągnęłaś sobie wymarzonego mężczyznę, wszystkiego dobrego dla Was:)

Previous
Jaki typ kobiecości rerezentujesz?
Jaki typ mężczyzny jest Ci pisany?