Zapisz się, by być na bieżąco z nowymi wpisami. Dodatkowo wyślę Ci krótki przewodnik, jak szybko poprawić swój związek.

Dziękuje, że jesteś ze mną

Poniżej znajdziesz kilka słów o mnie

Cześć! Mam na imię Magdalena i jak przystało na numerologiczną piątkę pasjonuje się wieloma różnymi rzeczami.

Od wielu lat marzyłam o tym, by założyć swojego bloga i móc dzielić się z innymi swoimi przemyśleniami i motywować do prowadzenia wyjątkowego życia.

Od zawsze szybko się nudziłam jednym tematem i czułam potrzebę, by zgłębiać kolejny.

Kiedyś zazdrościłam tym, którzy mieli tylko jedną pasję i oddawali jej się bez reszty. Z czasem jednak zrozumiałam, że to, co kiedyś wydawało mi się moją słabością może stać się siłą, bo teraz mam możliwość dzielenia się z Wami swoją wiedzą i doświadczeniem z różnych dziedzin.

Fascynuję mnie tematyka świadomych relacji damsko – męskich oraz rozwoju duchowego. Zgłębiam tajniki astrologii, numerologii i ezoteryki.

Jestem estetką, która uwielbia otaczać się pięknymi rzeczami. Uwielbiam dekorować wnętrza i dbać o klimat w domu. Kocham długie, powłóczyste sukienki. Przestałam chodzić w spodniach i mogę śmiało powiedzieć, że to była jedna z lepszych decyzji w moim życiu.

Od dwudziestu lat nie jem mięsa, staram się dbać o zdrowe odżywianie. Ćwiczę jogę, medytuję i praktykuję każdego dnia wdzięczność.

Wykonuje horoskopy indywidualne i partnerskie. Jeśli chcesz zamówić swój kosmogram, zapraszam do zakładki USŁUGI.

Mam nadzieję, że zostaniesz tu na dłużej, a moje wpisy skłonią Cię do refleksji i zainspirują do prowadzenia świadomego i magicznego życia.