Tańczące kobiety uratują świat

Dodany przez Posted on 2 komentarze

” Cała istota zawiera się w tej jednej chwili w ruchu. Uczyń tę chwilę żywą i wartą doświadczenia. Nie pozwól, by minęła niezauważona i niewykorzystana.”

Mówi się, że gdy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat. Czuję,że gdy tańczy kobieta, tańczy cały Wszechświat. Taniec dla nas jest naturalną formą kreacji i błogostanu. Taniec to droga do uzdrowienia naszej planety.

MOC TAŃCZĄCEJ KOBIETY

Czy wiesz, że bogowie bali się tańczących kobiet? Bali się, ponieważ doskonale zdawali sobie sprawę z ogromnej mocy, jaką emanowały. Tańcząca kobieta jest jak prawdziwa bogini, która całą swoją boską energię używa do kreacji rzeczywistości.  

Gdy zaczynamy wirować w tańcu spływa na nas niezwykła siła i inspiracja. Mogą się pojawić wyjątkowe pomysły i rozwiązania. Taniec to obok medytacji ścieżka do poznania swojej kobiecości i mocy.

KOBIECE ŁONO

Kobiece łono to absolutny cud. Tu tworzy się nowe życie i tu tworzą się wszystkie nasze pomysły. Nikt nam o tym nie mówił w szkole, ale kobiece łono ma wielką moc kreacji. Skoro jesteśmy w stanie za jego pomocą tworzyć nowe życie, to jesteśmy w stanie stworzyć wszystko. Jesteśmy prawdziwymi twórczyniami swojego życia, dlatego tak ważne jest, by mieć głębokie połączenie ze swoim ciałem.

KOBIETY UZDROWIĄ ŚWIAT 

Gdy kobieta jest szczęśliwa, cała rodzina również jest zadowolona i spokojna. My kobiety mamy wpływ na wszystko. Mężczyzna nie jest w stanie nas zmienić, nie ma takiej mocy. My z kolei możemy zmienić nie tylko siebie, ale również zainspirować naszego mężczyznę do zmian. Mamy wielką moc kreacji, która może uzdrowić nasz świat. Musimy poznać prawdę o naszej boskiej naturze i każdego dnia kreować dla swojego dobra i innych ludzi, planety.

PO PROSTU TAŃCZ!

Zobacz, jak niewiele trzeba, by wprowadzić się w piękny , radosny nastrój. Wystarczy, że zatańczysz z intencją. To może być intencja uzdrowienia Ziemii, wysłania wszystkim pięknej, czystej, bezwarunkowej miłości, podniesienia świadomości ludzi a może po prostu intencja lepszego samopoczucia i podniesienia swoich wibracji. 

Każdego dnia znajdź chociaż 5 minut i zatańcz najpiękniej jak potrafisz z intencją.  Załóż sukienkę, rozpuść włosy, poczuj swoją intencję całą sobą.Zobaczysz, jak będziesz się czuła. Zapewniam Cię, że taki rytuał umocni Twoje poczucie boskości i cudownie wpłynie na Twoje ciało i duszę . 

SPOŻYTKUJ ENERGIĘ NA TANIEC I KREACJĘ

Zobaczcie Kochane, jak wiele zależy od żeńskiej energii, dlatego tak istotne jest to, byśmy nie marnowały swojej pięknej energii na  nieporozumienia, kłótnie, zazdrość czy gniew. Lepiej w tym czasie zatańczyć i wykreować zmianę, którą chcemy widzieć we Wszechświecie.

WSZYSTKIE SIOSTRY ŚWIATA

Marzy mi się, by wszystkie kobiety głęboko poczuły wielką moc swojego łona i by zaczęły kreować każdego dnia nowy, piękny świat. Razem tworzymy krąg bogiń, które powinny się nawzajem wspierać i rozkoszować swoją odmiennością i wyjątkowością.  

Skoro jedna tańcząca kobieta ma ogromną moc, to co dopiero się będzie działo, gdy będziemy się zbierać w grupy i obdarowywać świat swoimi pląsami? Czujecie tą siłę?

TERAZ JEST CZAS

To już ten czas, że musimy się jednoczyć, zbierać w grupy i tańczyć. Nasz świat, nasza Matka Ziemia nas wzywają. Mocno w to wierzę , że my kobiety uratujemy ten świat, wytańczowy sobie nową, piękną Ziemię.

Tańczycie z intencją? Czujecie swą moc w tańcu?

 

Skomentuj Wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 Komentarze
 • puch ze słów
  8 listopada, 2020

  Tańcząca kobieta wprowadza w ruch wszystko co ją otacza… Taniec jest magiczny. Ja bardzo lubię… Taniec to jedna z najlepszych terapii… tak czuję 🙂

  • Magdalena
   9 listopada, 2020

   Asiu, pięknie to ujęłaś:) Czuję podobnie, pozdrawiam ciepło:)

Previous
Jaki typ mężczyzny jest Ci pisany?
Tańczące kobiety uratują świat