Teraz możesz dokonać zmian, o których nie śniłaś

Dodany przez Posted on 4 komentarze

Jesteśmy  obecnie w czasach wielkiego przejścia. Na całej planecie dokonuje się potężna transformacja. Ma ona wpływ również na nasze ciała i naszą świadomość.  Wraz ze wzrostem wibracji Ziemi, zmienia się nasze postrzeganie siebie oraz całej rzeczywistości.

STARE NAWYKI IDĄ DO LAMUSA

Czy zauważyłaś, że Twoje stare nawyki, przyzwyczajenia i sposoby postępowania coraz mniej z Tobą rezonują? Czy zaobserwowałaś, że nie są one dla Ciebie wspierające, blokują Cię przed rozwojem i nie pozwalają Ci one wydobyć swojego prawdziwego potencjału? Jeśli odpowiedziałaś twierdząco na te pytania, to znaczy, że jesteś na najlepszej drodze do tego, by dokonać teraz w swoim życiu przełomowych zmian. 

FALA PLAZMOWEGO ŚWIATŁA

Teraz dostajemy potężny zastrzyk energii z całego kosmosu. W tym miesiącu mają zacząć spływać na naszą planetę fale plazmowego światła.

Co to dla nas oznacza w praktyce? Światło plazmowe ma niesamowitą umiejętność wnikania w głębokie struktury naszego ciała. Dzięki temu może je zmienić w absolutnie niewyobrażalny sposób. Takie fale światła są w stanie wydobyć nasze prawdziwe talenty, zwiększyć naszą świadomość i podnieść poziom naszych wibracji.

Dodatkowo te świetlne fale zapoczątkują proces rozdzielania się ludzkości na konkretne linie czasowe. W zależności od tego, na jakim jesteśmy poziomie wibracyjnym, do takiej linii trafimy. Są przekazy, które mówią o tym, że z energetycznego punktu widzenia będziemy w tym czasie świecić trzema kolorami w zależności od poziomu wibracji. Czerwonym, żółtym lub zielonym.

 I to właśnie zaczęło się już na naszej planecie, a ta kosmiczna zabawa dopiero się rozkręca! Najpiękniejsze zmiany przed nami:)

IDZIE NOWE!

Być może czujesz się teraz, jak w poczekalni. Poczekalni swojego życia. Stare schematy i nawyki uwierają nas, są niewygodne, ale jeszcze nie mamy stworzonych nowych. To naturalne, że na początku może Ci towarzyszyć lęk przed nieznanym. Pamiętaj jednak, że Wszechświat wspiera Cię teraz jak nigdy wcześniej! Reaguje niemalże natychmiastowo na Twoje myśli i intencje. Manifestacja naszych intencji nabrała tak ogromnego rozmachu, że nie da się już tego zatrzymać. 

Teraz każda zmiana, którą wprowadzisz w czystej intencji serca, zostanie podlana energią wsparcia i miłości przez Wszechświat. Wszystko, co będzie wypływać z Twojej prawdziwej szczerej chęci, a nie z podszeptów ego, zostanie z łatwością wprowadzone w życie.

CZAS APOKALIPSY

Działa to oczywiście też w drugą stronę, a więc z Twego życia będzie odpadać coraz więcej rzeczy, które nie było z prawdzie z Tobą. Dlatego obecnie  tak dużo osób może odczuwać różne dolegliwości w ciele, uczucie pustki, osamotnienia, melancholii. Po prostu ciało komunikuje Ci teraz jeszcze mocniej niż zawsze, że stary sposób myślenia czy postępowania już Ci nie służy i nie może być już dłużej akceptowany. 

Czy wiesz, że żyjemy obecnie w czasach apokalipsy? Apokalipsa, to ujawnienie prawdy. Prawda na poziomie kolektywnym będzie ujawniana we wszystkich dziedzinach życia. Natomiast najpierw ten proces manifestuje się w pojedynczych jednostkach. 

TERAZ NIEMOŻLIWE STAJE SIĘ MOŻLIWE

Przypomnij sobie swoje najbardziej szalone marzenia, od których patrzyłaś na świat roziskrzonych wzrokiem pełnym pasji i miłości.  Teraz jest ten czas, by sięgnąć po Twoje prawdziwe pragnienia z poziomu serca. Takie, które zakopałaś już głęboko, bo zaczęły Ci się wydawać nierealne. 

Wszechświat wspiera teraz każdy projekt wypływający z przestrzeni serca. A marzenia to życzenia naszych serc. Dlatego nie wahaj się, wykorzystaj ten czas i powróc do tego, co znów pobudzi Cię do życia.

Nasz planeta podjęła decyzję, że nie będzie już dłużej znosić mroku, dlatego tak mocno podwyższa wibrację, my jesteśmy zobligowani, by brać z niej przykład. Nasz mama Ziemia chce, by każdy z nas świecił swoich prawdziwym blaskiem i by robił to, co go uskrzydla.

Teraz jest ten czas! To Twój czas na spełnienie najskrytszych marzeń i życie w swojej wewnętrznej prawdzie.

Skomentuj Wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

4 Komentarze
 • asia
  16 marca, 2022

  Domyślam się o co chodzi z tymi trzema kolorami… Ale możesz napisać więcej na ten Temat? Motywujący wpis 🙂

  • Magda
   18 marca, 2022

   Hej Asiu:) Tak, te kolory odpowiadają naszym aurom. Czerwony jest związany z materią, żółty z emocjami, a zielony z czakrą serca:) Pozdrawiam cieplutko:)

 • Monika
  22 marca, 2022

  To jest niesamowite. Czuję to, zaczęło się dwa lata temu i coraz bardziej nasila. Wierzę i ufam, że wszystko będzie tak jak ma być. Czuję wsparcie Wszechświata/Stwórcy – nie ma znaczenia jak to nazwiemy. Słucham Serca ❤

  • Magdalena
   27 marca, 2022

   Monika, też czuję to, o czym napisałaś:) Bardzo się cieszę, Słuchamy serca:) Pozdrawiam słonecznie:)

Previous
Co jest najważniejsze w obecnych czasach?
Teraz możesz dokonać zmian, o których nie śniłaś