To jest Ci pisane – recenzja książki

Dodany przez Posted on 0 Komentarzy

Jeśli zaczynacie swoją przygodę z astrologią i poszukujecie odpowiedniej książki, mam dziś coś specjalnie dla Was:)

Często pytacie mnie, jakie astrologiczne pozycje warto mieć w swojej biblioteczce. Otóż spora część książek, z których ja przyswajałam wiedzę nie jest już dostępna na rynku. Dlatego tym bardziej ucieszyłam się , że wydawnictwo publicat wydało książkę, “ To jest Ci pisane”, która pozwoli początkującym ogarnąć astrologiczne podstawy czytania kosmogramów.

TY TEŻ MOŻESZ ODCZYTAĆ SWÓJ HOROSKOP URODZENIOWY

To, co najbardziej podoba mi się w tej książce to prosty, zrozumiały język. “ To jest Ci pisane”  Chani Nicholas jest skierowana do osób, które dopiero poznają świat astrologii. Z całą pewnością nie jest to pozycja dla osób, które potrafią już odczytywać swoje kosmogramy i które zajmują się astrologią na co dzień.

Autorka krok po kroku prowadzi nas po najważniejszych elementach, które składają się na odczyt kosmogramu. By móc w pełni skorzystać z wiedzy zawartej w tej książce niezbędny będzie nasz horoskop indywidualny, który najlepiej sobie wydrukować. Dzięki temu będziemy mogli robić na nim notatki i analiza będzie dla nas bardziej czytelna.

NAJWAŻNIEJSZE PUZZLE ASTROLOGICZNEJ UKŁADANKI

Z książki Chani Nicholas dowiecie się, jakie są podstawowe elementy do odczytania swojego kosmogramu. Autorka opisuje znaczenie wszystkich domów astrologicznych, przybliża czytelnikowi najważniejsze aspekty, jak koniunkcje, kwadratury czy opozycje.

Poznacie nie tylko słoneczną charakterystyczną znaków zodiaku, ale również dowiecie się, jak będzie się przejawiał Księżyc w poszczególnych znakach. Przeczytacie , czym jest ascendent, władca ascendentu i jak będzie się zachowywał w konkretnych domach.

AFIRMACJE I WSKAZÓWKI

Autorka oprócz wiedzy umieściła też specjalne afirmacje oraz podpowiedzi. Dzięki temu czytelnik dostaje narzędzia do pracy i może zadać sobie kilka pytań, by jeszcze lepiej zrozumieć swój sposób postępowania. Myślę, że jest to bardzo pomocne, bo bardzo często  w astrologicznych książkach otrzymujemy ogrom informacji, ale nie zawsze wiemy, w jaki sposób mamy ją przełożyć na codzienne życie.

“ To jest Ci pisane” to książka, która jest bardzo czytelna, przejrzysta i wygodna do korzystania.  Nie trzeba jej czytać od deski do deski. Wybieramy na dany moment, to, co potrzebujemy. Autorka umieściła w niej  też pomocnicze tabelki, rysunki i przykładowe kosmogramy.

Jeśli chcesz nauczyć się odczytywać swój indywidualny horoskop, to pozycja Chani Nicholas z pewnością Ci w tym pomoże. Być może zapoczątkuje u Ciebie pasję do astrologii i zachęci Cię do dalszego pogłębiania wiedzy.

Skomentuj Wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj jako pierwszy komentarz do tego wpisu.

Previous
W domu czarownicy – recenzja książki
To jest Ci pisane – recenzja książki