Zapisz się, by być na bieżąco z nowymi wpisami. Dodatkowo wyślę Ci krótki przewodnik, jak szybko poprawić swój związek.

Kontakt ze mną

Zachęcam do kontaktu poprzez formularz lub adres email: magda@mojblogostan.pl

  • ANALIZA HOROSKOPU INDYWIDUALNEGO

Analizę wykonuję na podstawie dokładnej daty urodzenia, wraz z godziną i miejscowością. Otrzymujesz ode mnie swój osobisty kosmogram, czyli rozmieszczenie planet w momencie Twojego urodzenia .Z analizy dowiesz się, jakie są Twoje talenty, jaki rodzaj pracy będzie dla Ciebie najlepszy. Poznasz przeznaczenie duszy na to wcielenie i dowiesz się, czego już nauczyłaś się w poprzednich inkarnacjach.

Poznasz swój archetyp kobiecości i typ mężczyzny, który jest Ci przeznaczony na to życie. Dowiesz się, jakie są Twoje słabsze strony i jak z nimi pracować.  Odkryjesz na nowo wszystkie swoje blaski i cienie.

Dowiesz się też, na jakim jesteś etapie życia i na czym najlepiej się skoncentrować.

Moje analizy zawierają również wiedzę z Human Design, Kluczy Genowych i Numerologii. Możesz mieć pewność, że otrzymasz kompletną, holistyczną perspektywę. W każdą analizę wkładam całą swoją wiedzę i serce:)

Ta analiza da Ci motywację, większą świadomość siebie i swoich talentów. Poczujesz się wzmocniona i napełniona pozytywną energią.

Ta analiza może całkowicie zmienić Twoje dotychczasowe postrzeganie lub utwierdzić Cię w tym, co od zawsze czułaś, ale bałaś się to powiedzieć.  Podaruj sobie kosmogram, bo  to Twoja mapa, z którą przyszłaś na świat. Kosmogram to prezent na całe życie.

USŁUGI MOŻESZ ZAMAWIAĆ POPRZEZ PONIŻSZY FORMULARZ , MEILOWO magda@mojblogostan.pl LUB MOŻESZ DO MNIE NAPISAĆ NA INSTAGRAMIE W WIADOMOŚCI PRYWATNEJ.

Imię (wymagane)

Email (wymagany)

Twoja wiadomość

OPINIE