W jaki sposób kobieta zasila swojego partnera?

Dodany przez Posted on 2 komentarze

Kochani, dziś zapraszam na wpis bazujący na wiedzy słowiańskiej. Dowiecie się z niego, jakie jest przeznaczenie kobiety i mężczyzny i jak to się dzieje, że kobieca energia potrafi zasilać i chronić.

SPOSÓB CZERPANIA ENERGII

Według naszych przodków, kobieta ma możliwość, by pobierać energię z Ziemi. Z kolei mężczyzna czerpię ją od kobiety. To może być jego żona, partnerka, matka czy siostra. Pobiera energię od tej kobiety, która na dany moment jest na niego najbardziej otwarta i z którą tworzy najbliższą relację. 

Mówi się, że kobieta jest dla mężczyzny niczym paliwo. Potrafi go zasilać na różnych poziomach. Mężczyzna karmi się żeńską energią. To sprawia, że jego sukces i szczęście w dużej mierze są uwarunkowane od jakości energii, którą pobierze od swojej kobiety.

MIŁOŚĆ KOBIETY DZIAŁA JAK TARCZA OCHRONNA

Zgodnie z wiedzą wedyjską, kobieca miłość jest w stanie ochronić przed największymi nieszczęściami. Według dawnych wierzeń słowiańskich, jeśli kobieta prawdziwie kocha swojego mężczyznę, jest mu wierna, myśli o nim tylko w sposób czuły i kochający, to zapewnia mu prawdziwą tarczę ochronną. Takiemu mężczyźnie nic nie grozi. Może iść na wojnę i nic mu się nie stanie. Kiedyś wierzono, że jeśli mężczyzna zginął na wojnie, to znaczyło, że albo kobieta go prawdziwie nie kochała albo nie była mu wierna.

 MIŁOŚĆ KOBIETY TO CZYSTA MAGIA

Podobnie działa kobieca miłość we wszystkich obszarach życia. Według Słowian, kobieta, która szczerze kocha swojego mężczyznę, podziwia go, akceptuje i zachowuje dla niego same pozytywne uczucia, sprawia, że otacza ich aura szczęścia i obfitości. W takiej relacji spełniają się wszystkie marzenia, żyje się lekko i przyjemnie. Wszechświat będzie im cały czas sprzyjał. Nawet jeśli taka para nie będzie zarabiać milionów, to wszystko będzie działało na ich korzyść i będą szczęśliwi.

PRZEZNACZENIE KOBIETY I MĘŻCZYZNY

Wiedza tantryczna mówi o tym, że największym przeznaczeniem kobiety jest inspirowanie swojego mężczyzny. Powinna pobudzać go do działania i sprawiać, by chciał stale się rozwijać i być lepszym człowiekiem. Kobieta powinna jednak to robić z poziomu żeńskiej energii, a więc lekko i przyjemnie.

Kobieta cały czas sama powinna poszerzać swoją wiedzę i zasilać się, tak, by mieć jak najwięcej energii, z której później będzie mógł czerpać jej partner.

Z kolei przeznaczeniem mężczyzny jest uszczęśliwianie swojej wybranki. Mężczyzna ma dawać jej ochronę i poczucie bezpieczeństwa. Powinien sprawiać, by kobieta czuła się przy nim radosna i szczęśliwa.

Jeżeli partnerzy żyją w zgodzie ze swoim przeznaczeniem, ich relacja rozkwita, a oni mogą się wzajemnie napełniać piękną energią i wzrastać. Z takiej harmonijnej relacji korzystają także dzieci, rodzina oraz wszystkie osoby, z którymi się spotykają. 

Energia kobiety i mężczyzny zsynchronizowana we wspólnym tańcu jest nieskończona i przepotężna. Daje takiej parze niesłychaną moc kreacji i wpływania na rzeczywistość.

 KOBIETA JEST JAK KIELICH

Zgodnie z wiedzą słowiańską, kobieta przypomina kielich. Powinna stale napełniać się żeńską energią. Żeńska energia to energia zabawy, kreacji i przyjemności. My kobiety powinnyśmy każdego dnia znajdywać czas na swoje pasje i uciechy. Jeśli tego nie robimy, szybko usychamy i stajemy się marudne i niespełnione. Z pustego kielicha nie jesteśmy w stanie nic ofiarować innym, a zwłaszcza naszemu mężczyźnie, które wciąż karmi się naszą energią.

Dlatego w interesie każdego mężczyzny jest uszczęśliwianie swojej partnerki i dbanie o jej wygody i przyjemności. Tylko kobieta zrelaksowana, szczęśliwa i spełniona będzie miała napełniony kielich.

Dlatego dbanie o swój dobrostan to podstawowy obowiązek każdej kobiety. Obowiązek, ale niezwykle przyjemny i kojący nasze ciała i dusze.

Jestem ciekawa, czy wiedzieliście o tych naukach słowiańskich? Może macie swoje doświadczenia w tym temacie. Dajcie koniecznie znać w komentarzu.

Skomentuj Wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 Komentarze
 • Monika
  29 października, 2021

  Jeszcze zanim zaczęłam zgłębiać nauki słowiańskie czułam to głęboko w sobie. Pięknie to opisałaś. Widać, że jest ci to bliskie.

  • Magdalena
   31 października, 2021

   Dziękuję Monika 🙂 no właśnie to wszystko jest zapisane w nas, musimy tylko na nowo sobie to przypomnieć. Pozdrawiam cieplutko 🧡

Previous
To, co jesz wpływa na Twój poziom wibracji
W jaki sposób kobieta zasila swojego partnera?