Wyloguj się z tego świata

Dodany przez Posted on 4 komentarze

W tym świecie jesteś Ty i jest zwierciadło. Dopóki Twoja uwaga skupia się na odbiciu, znajdujesz się wewnątrz lustra. Wszystko, co się tam dzieje, dzieje się niezależnie od Ciebie.  Jednak jesteś w stanie wydostać się ze zwierciadła. Trzeba przekierować uwagę z odbicia na obraz. Uświadomiwszy sobie, że stoisz przed lustrem, odzyskujesz zdolność kształtowania rzeczywistości zgodnie ze sposobem myślenia”. 

Vadim Zeland “ Transerfing rzeczywistości”

Świat zewnętrzny karmi się naszą uwagą. Wszyscy walczą o Twoją energię. Media, politycy, programy telewizyjne, wiadomości wciąż testują nowe sposoby, by Cię zwabić i wpłynąć na Twoje emocje. Tak długo, jak będziemy zasilać ten system swoją uwagą, tak długo będziemy w tej grze, z której nie ma wyjścia.  To trochę tak jak byśmy chcieli zmienić odbicie w lustrze. Nie podoba się nam odbicie i zaczynamy się na niego złościć i narzekać. Nic jednak się nie zmienia, obraz w lustrze wciąż jest taki sam. Jeśli chcemy go zmienić, musimy zmienić obiekt. Tylko wtedy nastąpi zmiana w zwierciadle. Ludzie oczekują, że świat zewnętrzny się zmieni. Denerwują się na niego, narzekają, ale nie rozumieją, że świat zewnętrzny to ich lustro. 

BĄDŹ W TYM ŚWIECIE, ALE NIE JAK Z TEGO ŚWIATA

Nasz obecny świat rozsypuje się na naszych oczach. Rozpoczął się bardzo gwałtowny proces ogromnych zmian na całej planecie. To oznacza, że wszystko to, co było stare i oparte na kłamstwie musi upaść. Już od dłuższego czasu jesteśmy świadkiem upadania autorytetów, struktur i organizacji, które kiedyś były uznawane za niepodważalne.

Rok 2021 pokaże nam jeszcze wiele zdarzeń, które obnażą to, na czym był zbudowany ten system. Czeka nas apokalipsa. Czy wiesz, jakie jest prawdziwe znaczenie tego słowa? Apokalipasa to nic innego jak ujawnienie. W tym roku czeka nas ujawnienie wielu rzeczy, które były ukrywane przed ludzkością. Wszystko po to, by ludzie mogli się obudzić i zrozumieli, że świat zewnętrzny, na którym zbudowali swój fundament jest nietrwały i oparty na iluzji.

Im bardziej świat zewnętrzny będzie domagał się Twojej uwagi, tym bardziej Ty skupiaj się na swoim wewnętrznym świecie. To, co chwilowe jest nierzeczywiste. Prawdziwe jest tylko to, co wieczne. Wieczna jest Twoja dusza, dlatego najważniejszy jest kontakt z nią i powrót do Twojego boskiego źródła. 

NAJWIĘKSZE WYZWANIE LUDZKOŚCI

Obecnie naszym najważniejszym zadaniem jest zbudowanie swojej wewnętrznej siły i zwrócenie się ku sobie. Tak długo tego unikaliśmy. Tak długo próbowaliśmy udawać, że życie dzieje się poza nami w świecie zewnętrznym. Tak długo żyliśmy nieświadomie, wykonując to, czego oczekuje system, Tak długo oddawaliśmy innym swoją energię. Tak długo żyliśmy nieświadomie. Tak długo przymykaliśmy oczy. Tak długo godziliśmy się na bylejakość. 

To doświadczenie było nam potrzebne. Przerobiliśmy je. Teraz możemy wybrać nowy sposób życia, w którym najpierw zwracamy się do siebie, a dopiero później spoglądamy na świat. Nasza misja to zrozumieć, że mamy w sobie wielką moc kreacji. To my jesteśmy tym, który patrzy w lustro. My możemy zmienić obiekt. Pięknie to podsumował Ramtha “ Jedyne zbawienie , jakie istnieje, to uzmysłowienie sobie przez ludzkość jej własnej boskości”.

WYSOKIE WIBRACJE SĄ TWOJĄ TARCZĄ OCHRONNĄ

Rządzący tym światem doskonale zdają sobie sprawę z globalnego przebudzenia, jakie zaczyna mieć miejsce na naszej ziemi. Z tego powodu robią wszystko, by utrzymać ludzi w jak najniższych stanach wibracyjnych, takich jak lęk, walka o przetrwanie, niepokój, rywalizacja . Wiedzą, że w tym stanie człowiek jest łatwy do manipulowania, jest potulny, słaby i zapomina o swojej prawdziwej mocy.

Nie pozwól , by ogarnął Cię lęk, bo Twoje wibracje wtedy się znacząco obniżają, osłabiasz swój system odpornościowy i pogarsza się jakość Twojego życia. Stale dbaj o to, by być na wysokich wibracjach. Każdego dnia skupiaj się na sobie, rób to, co daje Ci przyjemność. Bądź dla siebie czuła, delikatna i wyrozumiała.

Wysyłaj do świata jak najwięcej miłości. Im więcej miłości dajesz, tym więcej do Ciebie przychodzi. Gdy jesteś na wysokich częstotliwościach, nic Ci nie grozi. Jesteś bezpieczna. Możesz być w najbardziej niebezpiecznych warunkach, ale gdy masz w sercu spokój i miłość. Te wibracje działają jak tarcza ochronna.

ŚWIAT MUSI POCZEKAĆ

Gdy skupiasz się na świecie zewnętrznym, nie masz już energii do kreowania. Skupiasz się na obrazie, który Ci się nie podoba i go zasilasz. Gdy narzekasz, boisz się, martwisz się o przyszłość. Wciąż zasilasz stary system. Przekieruj swoją cenną uwagę na siebie.

Każda myśl, którą wysyłasz ma też wpływ na innych. Twoje rozważania, refleksje, to, jak się zachowujesz, gdy Cię nikt nie widzi, to wszystko oddziałuje  także na innych. Najlepsze, co możemy zrobić dla świata, to uświadomić sobie swoją moc kreacji i skupić swoją uwagę na radosnym życiu pełnym miłości. Wystarczy, że będziemy w zaufaniu, miłości i kreacji. Świat musi na nas poczekać, bo teraz jest czas, by każdy z nas zrozumiał swoją boskość. Gdy to się stanie, świat już nigdy nie będzie taki sam.

Jestem ciekawa, Waszych przemyśleń na ten temat. Czy już wylogowałyście się ze świata?:) Czujecie swoją moc?

 

Skomentuj Wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

4 Komentarze
 • puch ze słów
  28 stycznia, 2021

  Autorytet jakim był otulany cały system medycyny (leki, lekarze itp.) – upada. Połowa z tego czym nas karmiono z tej dziedziny przyczyniła się do upadku życia a nie zdrowia … Tak czuję i widzę. To co napisałaś niesie nadzieję ale też pojawił się lęk… Pozdrawiam.

  • Magdalena
   28 stycznia, 2021

   Asiu, zgadzam się z Tobą. Ludzie muszą to wszystko zobaczyć i zrozumieć, dlatego czeka nas ujawnienie. A czemu pojawił się u Ciebie lęk?

   • puch ze słów
    28 stycznia, 2021

    Hmm Nowy Porządek Świata nie ma być niczym dobrym dla zwykłych ludzi….niestety. Stary swiat odszedł…A to co już przyszło (np w postaci całej tej niby pandemi) to ma na celu podporządkować sobie zwyklych ludzi… Myślę że wiele w tym prawdy i coraz więcej głosów już o tym mówi.

    • Magda
     29 stycznia, 2021

     Asiu, to od nas zależy, czy się podporządkujemy. To, jaki będzie świat również zależy od nas. Obecnie mamy konsekwencję ciemnej ery Ryb, niestety wszyscy na nią pracowaliśmy i wszystko wychodzi teraz na powierzchnię. Obecne wydarzenie są potrzebne, by ludzie mogli się w końcu obudzić. Wszystko służy naszmu rozwojowi. Pozdrawiam Cię ciepło:)

Previous
Moje odkrycia 2020 roku
Wyloguj się z tego świata