Z każdym dniem jesteś bogatsza

Dodany przez Posted on 4 komentarze

Jak patrzysz na upływający czas? Czujesz smutek, że tak szybko biegnie, akceptujesz go czy może jesteś podekscytowana na myśl o przyszłości? Bez względu na to, jaki masz do tego stosunek, chce Ci dziś powiedzieć, że stworzenie arcydzieła wymaga czasu. Stwórz ze swojego życia arcydzieło i podchodź do czasu jak do swego sprzymierzeńca.

POZA CZASEM

Tak naprawdę z duchowego punktu widzenia, czas nie istnieje. Jest iluzją. Na potrzeby naszego ziemskiego życia został wprowadzony, by ułatwić nam funkcjonowanie. Tam, skąd pochodzimy, czas nie jest nikomu potrzebny. Jest tylko wieczne teraz. 

Mówi się, że czas leczy rany, bywa naszym pocieszycielem. Jednak dla wielu osób czas bywa okrutny, nieubłagalny. To, jak go będziemy postrzegać zależy wyłącznie od naszego poziomu świadomości. 

Chciałam Cię zachęcić, byś od dziś zaczęła traktować czas jako swojego najlepszego przyjaciela. Kogoś, kto Cię rozumie i kogoś, komu możesz zaufać. 

Z KAŻDYM DNIEM JESTEŚ BARDZIEJ ŚWIADOMA

Jakość naszego życia zależy od poziomu naszej świadomości. Jeśli obserwujesz siebie i interesujesz się swoim rozwojem, to z  każdym dniem stajesz się bardziej świadoma.  Każdy dzień daje Ci okazję do lepszego poznania i zrozumienia siebie.

By jeszcze mocniej zakotwiczyć to przekonanie w swojej świadomości, możesz wieczorem podziękować Wszechświatowi za to, że stałaś się jeszcze bardziej świadoma. Możesz też pisać lub mówić afirmacje “ Dziękuję, że z każdym dniem jestem bardziej świadoma” lub “ Dziękuję, że z każdym dniem jestem mądrzejsza”. Ważne, by Twoja podświadomość zakodowała sobie takie podejście, dzięki temu każdy kolejny dzień będzie dostarczał Ci większej, radości, satysfakcji i mądrości.

PROJEKT ŻYCIE

Z każdym dniem nie tylko jesteś bardziej świadoma, ale masz okazję, by ulepszać to, co Cię pasjonuje. Możesz uczyć się nowych rzeczy, pogłębiać wiedzę z najbardziej fascynujących dziedzin. Coraz lepiej dbać o swoje ciało, rzeźbić je, coraz czulej się o nie troszczyć. Karmić je coraz lepszym pożywieniem. Masz okazję, by jeszcze lepiej zadbać o relacje z innymi ludźmi, ale przede wszystkim masz kolejną szansę, by jeszcze lepiej poznać i pokochać siebie. 

Pokochanie siebie to zajęcie na całe życie. To właśnie nasze arcydzieło. Każdy z nas tworzy swoje. By było arcydziełem potrzebny jest czas. Pomyśl, jak cenny jest każdy dzień.

Nie ma znaczenia ile masz lat, bo Twoja dusza jest wieczna. Bez względu na to, czy mamy  20 lat czy 60 to wciąż jesteśmy w trakcie tworzenia swojego arcydzieła. Dopóki oddychamy, arcydzieło stale się formuje i staje się coraz piękniejsze. Z biegiem życia arcydzieło się zmienia, przeobraża, zmienia kolory, faktury, wzory. To jest w tym najbardziej niezwykłe. Nie wiesz, jaki kolor i kształt przybierze za 5 czy 10 lat. To niezwykle fascynujące obserwować, jak zmienia się dzieło naszego życia. 

NAWYKI NA DRODZE DO STWORZENIA ARCYDZIEŁA

Jeśli zależy Ci, by dzieło Twojego życia było naprawdę imponujące, warto zaprzyjaźnić się z dobrymi, karmiącymi nawykami. Z perspektywy czasu widzę, jak ogromną rolę w naszej codzienności odgrywają takie drobne rzeczy, które robimy z przyzwyczajenia. Z czasem okazuje, się, że te właśnie drobiazgi kształtują nasze życie.

Temat nawyków fascynuje mnie już od kilku lat  i wciąż staram się je udoskonalać, modyfikować i testować, by osiągać jak najlepsze rezultaty. I tu również z pomocą przychodzi czas i kolejny dzień, które pozwalają nam na wyrobienie w sobie krzepiących nawyków.  Z każdym dniem możemy obserwować rezultaty swojej pracy. Każdego dnia możemy je zmieniać, zaczynać od nowa. Każdego dnia możemy znów próbować i tworzyć kolejne cuda. 

KAŻDY DZIEŃ DAJE CI CORAZ WIĘCĘJ

Skoro z każdym dniem przybywa nam świadomości i mądrości, to możemy bez wahania stwierdzić, że każdy dzień jest na wagę złota. Każdy dzień sprawia, że jesteś bogatsza. Masz coraz więcej. Im jesteś starsza, tym mogłaś więcej doświadczyć tych darów. 

ŚWIĘTUJ KAŻDY DZIEŃ 

Dla mnie każdy dzień jest dobry, by go celebrować. Uwielbiam świętować i zawsze znajdę okazję, by to robić. Nie do końca rozumiem postawę osób, które w pewnym wieku przestają obchodzić urodziny. Jak jesteś mały, możesz się cieszyć z urodzin, a jak jesteś starszy, mądrzejszy i bardziej świadomy, to już nie wolno Ci  celebrować tego wyjątkowego dnia?

Moim zdaniem, masz jeszcze więcej powodów do radości. Jesteś bogatsza, a Twoje dzieło życia staje się coraz lepsze.  Podobnie sytuacja wygląda z pytaniem kobiet o wiek. Nie wiem, z czego się to bierze, że my kobiety niechętnie mówimy , ile mamy lat. Każdy rok życia dodaje Ci świadomości, dodaje Ci bogactwa. To jest nasze prawdziwe bogactwo, nasza świadomość.Czas, by przestać się wstydzić swoich zasobów.

TY DECYDUJESZ, CO JEST ARCYDZIEŁEM

Jak poznać, że Twoje życie stanie się arcydziełem? Bardzo prosto:) Wystarczy, że będziesz szczęśliwa i poczujesz to sercem. Tylko Ty możesz to ocenić. Nie musisz wpisywać się w żadne kanony szczęśliwego życia uznane przez społeczeństwo. Szczęśliwe serce to jedyny wyznacznik. 

Jestem ciekawa, jak Wy patrzycie na upływający czas. Czy też traktujecie swoje życie jak arcydzieło?

 

Skomentuj Wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

4 Komentarze
 • Dominika
  10 lutego, 2021

  Piękny artykuł ❤️

  • Magda
   10 lutego, 2021

   Dominika, dziękuję:) Super, że z Tobą rezonuje:)

 • Jowita
  22 lutego, 2021

  Wspaniały wpis. Bardzo prawdziwy i inspirujący.

  • Magda
   23 lutego, 2021

   Jowita, cieszę się, że czujesz podobnie. Pozdrawiam słonecznie:)

Previous
Twoje życie zależy od stanu Twojej świadomości
Z każdym dniem jesteś bogatsza