Zmień 27 rzeczy w swoim domu i zobacz, co się stanie!

Dodany przez Posted on 0 Komentarzy

Jedna z  bardziej znanych zasad feng shui mówi “ Zmień 27 rzeczy w swoim domu i zobacz, co się stanie”. Myślę, że jest to świetna i skuteczna metoda, by ruszyć energię w swoim domu i  wykreować harmonijną świątynię marzeń.

Dzięki niej nie tylko uporządkujesz i odświeżysz przestrzeń wokół siebie, ale również ruszysz przepływ energii w swoim życiu. Jeśli czujesz, że potrzebujesz zmian i nie wiesz, od czego zacząć ta metoda będzie idealna.

DOM TO TWÓJ WSZECHŚWIAT W MINIATURZE

Twój dom jest odzwierciedleniem Twojego osobistego Wszechświata. Gdy jest on zadbany, dopieszczony i harmonijny, wówczas energia może płynąć swobodnie, a Ty czujesz się przez niego zasilana. Gdy zagracamy go nieużywanymi bądź popsutymi rzeczami, następują blokady w naszym życiu. Podobna sytuacja ma miejsce, gdy trzymamy rzeczy, których nie lubimy bądź które przywołują przykre wspomnienia.

Jeśli nasz dom nam się nie podoba, podświadomie obniża się też nasze poczucie własnej wartości. Nasz dom wyraża naszą miłość do siebie.  Myślę, że mamy teraz idealny czas, by coś zmienić w swoich świątyniach. Metoda 27 rzeczy mnie bardzo zaintrygowała i planuję ją przeprowadzić w najbliższym czasie.

JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ?

 Najlepiej  naszą misję przeprowadzić w wolny dzień,  Zanim przystąpisz do działania, zrelaksuj się. Usiądź wygodnie, wejdź w medytację lub posłuchaj muzyki relaksacyjnej, zamknij oczy i pozwól swoim myślom biec w sposób naturalny. Skup się na oddechu, nie przywiązuj uwagi do myśli, niech biegną niczym chmurki na niebie. Staraj się jak najbardziej odprężyć i zrelaksować.

Gdy to zrobisz, weź ze sobą notatnik i długopis i zrób wielki obchód swego domu świeżym okiem. Przejdź się po wszystkich pomieszczeniach i poczuj, które miejsca i przedmioty wymagają zmiany. Gdzie czujesz, że coś “ nie gra”. Co Ci się nie podoba? Co mogłabyś udoskonalić? Co wyrzucić? Co przestawić? Zapisz wszystko w zeszycie. Postaraj się znaleźć takich obszarów do zmiany 27.

Możesz usiąść wygodnie i jeszcze raz wszystko przeczytaj. Poczuj, który region chcesz zmienić jako pierwszy. Tu nie chodzi o wydawanie pieniędzy na nowe meble, jeśli nie jest to konieczne. Chcę byś dobrze mnie zrozumiała. Chodzi o to, by nadać nową energię danemu miejscu. Chodzi o to, że gdy następnym razem na nie spojrzysz poczujesz to słynne “ kliknięcie”, będziesz czuła się tam wspaniale i przytulnie.

WIOSENNA MOTYWACJA DO DZIAŁANIA

Gdy już poczujesz, które miejsce wymaga najszybszej interwencji, skorzystaj ze swojej motywacji i od razu przystąp do działania. Jeśli czegoś Ci brakuje, idź na zakupy lub zastanów się, czy nie możesz wykorzystać już czegoś, co masz.

Bądź cierpliwa i zmień 27 obszarów swego domu, a zobaczysz, że w Twoim życiu zaczną się dziać pozytywne zmiany. Im więcej będziesz wprowadzać harmonijnych i pięknych modyfikacji w swojej świątyni, tym będziesz miała większą ochotę i motywację na kolejne kroki.

Oczyszczanie przestrzeni, dekorowanie i tworzenie swojego miejsca marzeń jest niezwykle wciągające. Gdy zaczniesz, pokochasz ten proces. A jeszcze bardziej pokochasz jego rezultaty.  Im jest w Tobie większy zapał do zmiany swojej przestrzeni i swojego życia, tym lepiej.

Mam nadzieję, że Was zachęciłąm do wypróbowania tej metody. Trzymam kciuki za Wasze metamorfozy:)

 

Skomentuj Wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj jako pierwszy komentarz do tego wpisu.

Previous
Święta żeńskość. Sekret kobiety
Zmień 27 rzeczy w swoim domu i zobacz, co się stanie!