Co się dzieje, gdy otwierasz się na przyjemność?

Dodany przez Posted on 2 komentarze

Dziś zapraszam Cię na wpis, który pomoże Ci spojrzeć na kobiecość w zupełnie nowy sposób. Czy byłaś świadoma tego, że gdy pozwalasz sobie na przyjemności w swoim życiu, to tym samym otwierasz bramę do obfitości i manifestacji Twoich pragnień?

PRAWDZIWA NATURA ŻEŃSKIEJ ENERGII

Jeśli przyszłaś na ten świat jako kobieta , Twoim naturalnym stanem jest doświadczanie przyjemności i błogości. Kobieta poprzez swoją wrażliwą i intuicyjną naturę jest w stanie czerpać pełnię przyjemności i rozkoszy z życia.

Wiedza słowiańska mówi o tym, że kobieta jest jak kielich, to znaczy, że każdego dnia powinna napełniać się piękną , żeńską energią poprzez robienie tego , co sprawia jej przyjemność. Jeżeli tego nie robimy, nasz kielich jest pusty, a my stajemy się coraz bardziej szorstkie, twarde, narzekające i rozgoryczone. Nie mamy wtedy też zasobów, by dzielić się swoją lekką i zmysłową naturą z partnerem, dziećmi czy rodziną.

MOC POLA ŻEŃSKIEJ ENERGII

Kobieta dająca sobie czas na przyjemności i robienie tego, co daje jej szczęście i satysfakcję, wytwarza  pole żeńskiej energii. To piękna przestrzeń, która ma niezwykłą moc wpływania i chronienia  swojego partnera i najbliższych.

Nie bez powodu mówi się, że gdy kobieta jest nieszczęśliwa, nikt w tej rodzinie nie będzie szczęśliwy. Kobieta może dawać swoim dzieciom najdroższe zabawki, zapewniać im mnóstwo miłości i troski, ale jeśli ona sama będzie niezadowolona i nie będzie dawać sobie przestrzeni na przyjemności, jej dzieci będą odczuwać ten brak, tą pustkę w sobie. Dlatego w rodzinie najważniejsza jest kobieta i jej samopoczucie.

PRZYJEMNOŚĆ = OBFITOŚĆ

Czy wiesz, że energia pozwalania sobie na przyjemność, to tak naprawdę energia zapraszająca do Twojego życia wszelką obfitość i dobrobyt? Im więcej dajesz sobie błogości, tym do Twojego życia częściej przychodzi dostatek. Gdy otwierasz się na przyjemność, to tak jakbyś mówiła do Wszechświata “ Tak, jestem w cudownej energii, jest mi tak dobrze i jestem gotowa, by coś pięknego zamanifestowało się w moim życiu”.

Zobacz, jak działa energia seksualna. Podczas aktu otwierasz się na przyjemność i jest ona związana z możliwością otrzymania największego cudu w postaci nowego życia ludzkiego.  Bycie w energii przyjemności to komunikat do Wszechświata, że jesteś na fali obfitości, dostatku i spełnionych marzeń. Energia przyjemności to tak naprawdę energia wszelkiego bogactwa. 

PO PROSTU SOBIE POZWÓL

Niestety w dzisiejszych czasach nie mamy prawidłowego modelu kobiecości. Nasze mamy ze względu na częsty brak partnerów i inne trudne warunki, musiały stawać do męskiej energii, zapomniały o swoich potrzebach i przyjemnościach. Utrwalił się nam obraz pokazujący umęczoną kobietę zajmującą się wszystkimi dookoła oprócz siebie. 

Teraz mamy okazję, by w końcu dotrzeć do pierwotnej natury żeńskiej energii. Pierwszym krokiem jest zrozumienie, że naszą domeną jest bycie w błogości i kreacji. To nasza esencja. Kobiety zapomniały o swoim rdzeniu. To tak jakby ptak zapomniał, że może latać.

Nie pozwólmy, by system próbował narzucać nam milion ról. Dajmy sobie pozwolenie na bycie w przyjemności każdego dnia. Nie od święta, nie w weekendy. Każdego dnia.

ROZKWIT BOGINI

Kobieta w pełni rozkwita i doświadcza mocy żeńskiej energii, gdy jej życie wypełnione jest przyjemnościami, kreacją, czuciem, wrażliwością i miłością. Nasz świat potrzebuje teraz żeńskiej energii jeszcze mocniej niż kiedykolwiek. 

Kochana, poczuj to, że gdy dajesz sobie prawo do przyjemności, tak naprawdę przyczyniasz się do poprawy losów świata. Jeśli chcemy, by nasz świat był przyjemnym miejsce, w pierwszej kolejności musimy zadbać o swoją energię i pozwalać sobie na jak najczęstsze chwile błogości. Niezdrowa męska energia zdominowała naszą planetę. Na szczęście coraz więcej kobiet budzi się do swojej mocy i do swojej prawdziwej natury, a jej częścią jest właśnie energia przyjemności.

Zaobserwowałam, że gdy tylko daje sobie dużo przyjemności. Gdy chodzę na masaż, do spa, na basen, gdy pozwalam sobie na piękne sukienki, biżuterię i bywanie w pięknych miejscach, automatycznie pociąga to za sobą większy przepływ finansowy.  Czy to nie wspaniała zależność? Im więcej dajesz sobie przyjemności, tym Twoje życie staje się łatwiejsze, a energia obfitości rośnie.

Jestem ciekawa, czy zaobserwowałyście w swoim życiu tą niezwykłą zależność, że energia przyjemności jest związana z obfitością. Dajcie znać w komentarzu.

Skomentuj Wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 Komentarze
 • Aneta
  8 marca, 2023

  Wspaniały wpis, jest właśnie tak jak piszesz, choć trudno to pojąć bez doświadczenia tego- ja wreszcie przepracowałam kolejne ograniczające schematy i wreszcie otworzyłam się na przyjemności życia! To takie wspaniałe, a tyle czasu nie miałam z tym kontaktu….cóż lepiej późno niż wcale! 🥰💖🙏🏻

  • Magdalena
   8 marca, 2023

   Hej Aneta, cieszę się bardzo, ze doświadczylas tej pięknej zasady w swoim życiu. Niechaj zatem ta przyjemność i obfitość mnoży się u Ciebie jeszcze bardziej. Pozdrawiam cieplutko ❤️✨❤️

Previous
Co numerologia mówi o Waszym związku?
Co się dzieje, gdy otwierasz się na przyjemność?