Co numerologia mówi o Waszym związku?

Dodany przez Posted on 0 Komentarzy

Jeśli chcesz sprawdzić, jaka jakość będzie dominować w relacji ze swoim partnerem, skorzystaj z pomocy numerologii.

JAK OBLICZYĆ LICZBĘ WASZEJ RELACJI?

Na początku oblicz swoją drogę życia poprzez dodanie do siebie wszystkich cyfr swojej daty urodzenia i zredukuj wynik to jednocyfrowej liczby. Przykład: 1.07. 1988, czyli 1+7+1+9+8+8 = 16=7. Następnie zsumuj datę urodzenia swojego partnera. Przykład: 5.05.1986, czyli 5+5+1+9+8+6= 7.

W numerologii jest zasada, że nie dodajemy 9, warto to zastosować podczas obliczeń, będzie Ci łatwiej:)

Następnie sumujemy drogi życia i redukujemy je do jednej cyfry – Twoją i Twojego partnera, czyli 7 + 7 = 14 = 5. 

Zatem wspólną cyfrą dla tej relacji będzie wibracja 5.

CO POSZCZEGÓLNE CYFRY MÓWIĄ O DYNAMICE WASZEGO ZWIĄZKU?

1 –  W takiej relacji osoby są mocno zorientowane na sukces. Każdy z partnerów jest niezależny i skupiony na osiąganiu swoich celów. Cenicie sobie niezależność, jesteście ambitni. W tym związku mogą być kłótnie i chęć postawienia na swoim.

Jeśli Wasze cele życiowe będą podobne, macie olbrzymią szansę na wspólny sukces i obfitość w wielu dziedzinach życia.

2– Jeśli Waszą cyfrą jest 2, Wasza relacja jest oparta na prawdziwej przyjaźni. Ta przyjaźń była fundamentem i doprowadziła do miłości.

Nie jest dla Was zalecana legalizacja związku. W Waszej relacji najważniejsze jest wspólne spędzanie czasu, rozmowy, wspieranie się i wzajemne zrozumienie.  To piękna, romantyczna i subtelna energia. Jeśli skończy się najważniejsze spoiwo Waszego związku, czyli przyjaźń, wówczas skończy się Wasza miłość.

3 –  Ta część wspólna daje Wam niezwykle ciekawy i namiętny związek. Energia 3 sprawia, że w Waszej relacji nie może być nudy.  Uwielbiacie ze sobą spędzać czas, flirtować. Jest między Wami element radości i lekkości. 

To bardzo artystyczna i przyjemna wibracja. Możecie  wspólnie wykreować coś pięknego bądź jedno z Was może wykorzystać tę energię do wdrożenia w życie artystycznych zajęć. To bardzo optymistyczna i towarzyska wibracja, bardzo dobra dla relacji.

4-  Ta wibracja daje parze poczucie stabilności i odpowiedzialności. Gdy macie taką część wspólną, dbacie o zabezpieczenie materialne. Ta wibracja daje Wam poczucie bezpieczeństwa. Macie przeświadczenie, że możecie na sobie polegać, cechuje Was lojalność i rzetelność.

Jeśli któreś z Was nie będzie chciało dbać o Wasz wspólny dom, to ta relacja może się zakończyć. W tej energii Ważne jest wspólne dbanie o sprawy finansowe i domowe.

Ta wibracja może być trudna jeśli nie potraficie się dobrze komunikować. Jeśli każdy z partnerów jest na ścieżce rozwoju i jest zaangażowany we wspólne dobro, to taki związek może być bardzo trwały, solidny i na lata.

5 –  Ta wibracja daje doskonałą energię na gorący i namiętny romans. Jest między Wami wzajemna fascynacja i pasja. Każdy dzień przynosi coś nowego, świeżego i podniecającego. Niestety ta cyfra nie sprzyja długim związkom. Może to być również wybuchowa relacja z licznymi rozstaniami i powrotami. Mogą dziać się w Waszej relacji nieoczekiwane sytuacje, liczne napięcia i zmiany.

Energia 5 zabarwia Waszą relację energią wolności, może przynieść Wam uzdrowienie i uwolnienie się od blokujących schematów. Doskonale nadaje się do wspólnych podróży i dzikiego zwiedzania świata.

6-  Jeśli macie część wspólną 6, jesteście stworzeni do tego, by założyć rodzinę. Jest między Wami opiekuńczość, wzajemna troska i miłość. Pragniecie spędzać ze sobą jak najwięcej czasu, cenicie sobie drobne, domowe przyjemności, jak wspólne gotowanie, dekorowanie. Posiadanie potomstwa daje Wam dużo radości i satysfakcji. 

Ważne, by partnerzy w tej relacji nie zapomnieli o swoich wewnętrznych potrzebach i by nie poświęcali się zbyt mocno dla drugiej strony i rodziny. Istotna jest szczerość wobec siebie i partnera.

7 –   Ta wibracja daje Wam niezwykłe, mistyczne połączenie. Jest między Wami duchowa więź. Możecie mieć wrażenie, że jesteście bratnimi duszami i rozumiecie się bez słów. Możecie czytać w swoich myślach. Ta energia sprzyja Waszemu rozwojowi. Jesteście w stanie wspólnie dokonać ogromnych skoków kwantowych, mogą w Waszym życiu zadziać się ogromne zmiany i cuda.

Jednak 7 ma w sobie silną potrzebę samotności nie sprzyja długoletnim związkom. Jest też bardzo wymagająca, oczekuje wzajemnego zaangażowania się partnerów w rozwój nad sobą. 

8-  Bardzo stabilny związek, który daje partnerom możliwość doskonałej sytuacji finansowej. Jeśli będziecie wobec siebie uczciwi i lojalni, nie będziecie mieć sekretów, zwłaszcza związanych z finansami, to macie szansę na stworzenie wspaniałej, doskonale prosperującej rodziny. 

8 to energia obfitości materialnej, dlatego macie możliwość, by stworzyć związek, w którym będzie Wam się doskonale powodziło.

Niebezpieczeństwem w tym związku może być zazdrość. 

9 –  To dosyć wymagająca wibracja, która nie sprzyja przebywaniu ze sobą każdego dnia. Jeśli macie część wspólną 9,jesteście idealnymi kompanami do dalekich podróży. Łączy Was pasja do odkrywania nowych doznań i przeżywania fascynujących, duchowych podróży. Może u Was sprawdzić się też układ, że jedna z osób często wyjeżdża lub jest dłuższy czas poza domem.

Ta wibracja nie sprzyja długoletnim związkom bardziej duchowym eksperymentom.

Jestem ciekawa, jaka cyfra Wam wyszła:) Dajcie znać w komentarzu:)

Skomentuj Wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj jako pierwszy komentarz do tego wpisu.

Previous
Każdego dnia podaruj sobie CUD
Co numerologia mówi o Waszym związku?