Jak stosować magię na co dzień?

Dodany przez Posted on 4 komentarze

To, czy Twoje życie będzie magiczne czy nie zależy wyłącznie od Ciebie! Magia jest dla tych, którzy w nią wierzą.

CZYM JEST MAGIA?

Czym w ogóle jest magia? Dla mnie magia to możliwość wpływania na swoją rzeczywistość i przyciągania do swojego życia konkretnych rzeczy.

Tworzymy cały czas, nasze życie jest nieustającym procesem kreacji. Zwłaszcza kobieca natura jest niezwykle płodna.Nie chodzi mi oczywiście jedynie o możliwość wydawania na świat potomstwa, ale ogromny twórczy potencjał,który drzemie w każdej z nas.

JAK WPROWADZIĆ MAGIĘ DO SWOJEGO ŻYCIA?

Przede wszystkim uświadom sobie, że Twoje myśli mają ogromną moc i wpływają na Twoją rzeczywistość. To, o czym myślisz wpływa na to, jak działasz i w rezultacie tworzy Twoją rzeczywistość. To, jakich używasz słów, w jakim przebywasz otoczeniu, jakimi otaczasz się ludźmi , to wszystko tworzy Twój świat i wpływa na poziom Twoich wibracji.

Możesz wibrować bardzo wysoko, czuć się lekko, radośnie, być w przepływie i nieustającej wdzięczności a możesz wibrować nisko, być wciąż niezadowolona, skupiać się na problemach a w ludziach doszukiwać się samych niedoskonałości. To tylko kwestia wyboru. Jeśli chcesz wieść magiczne życie, zacznij świadomie wprowadzać do niego tę magię. To naprawde proste! Gdy zaczniesz, nie będzie już pociągało Cię dawne życie oparte na narzekaniu i lęku.

MAGICZNE POSIŁKI

Kiedyś ludzie błogosławili posiłki. Była w tym wielka mądrość. Uważam,że warto do tego wrócić. Możesz przed każdym posiłkiem dziękować za niego lub do każdego soku czy pożywienia dodawać dużo miłości. Ja od pewnego czasu właśnie tak robię. Przed piciem czy jedzeniem dodaje w myślach dużo miłości. Możesz też powiedzieć, by na przykład dany posiłek jak najlepiej posłużył Twojemu ciału, by dał Ci mnóstwo energii itp. Ty tworzysz swój

posiłek, Ty decydujesz z jaką intencją go przygotowujesz. Nawet jeśli dany owoc będzie pryskany czy gorszej jakości dzięki swojej pozytywnej intencji będziesz w stanie sprawić, by posłużył Twemu ciału.

Zauważ, że ludzie często źle reagują na posiłki serwowane w nowych miejscach czy restauracjach. Często jest to związane z negatywną atmosferą w jakiej mogły być przygotowywane te potrawy. Być może kucharz miał zły dzień, czuł się zmęczony i miał konflikt z pozostałymi pracownikami. Z takim stanie z pewnością nie powinien nikomu przygotowywać jedzenia.

Dlatego Ty działaj świadomie i zawsze z miłością szykuj swoje posiłki.

MAGICZNE RELACJE Z PARTNEREM

Chcesz mieć piękną relację ze swoim partnerem? Użyj magicznej wdzięczności! Dlaczego wdzięczność jest magiczna? Ponieważ działa jak magnes. Im bardziej jesteś za coś wdzięczna, tym więcej dostajesz tego do swojego życia! Czy to nie cudowne?:)

Ja praktykuję wdzięczność od wielu lat i każdej nocy przed zaśnięciem, myślę za co jestem wdzięczna swojemu partnerowi. Często są to drobne rzeczy i gesty, ale to nie ma znaczenia. Ważne, by były to rzeczy, za które autentycznie, z głębi serca jesteśmy wdzięczni.

Jeśli będziesz praktykować wdzięczność, Twoje życie się diametralnie odmieni. Twoja uwaga będzie skupiona głównie na pozytywnych aspektach życia i będziesz ich przyciągać coraz więcej. Spróbuj od dziś każdego dnia wprowadzić ten nawyk do swojego życia i zobaczysz rezultaty!

MAGICZNE RELACJE Z LUDŹMI

Wszyscy ludzie, których spotykamy na swojej drodze nie są przypadkowi. Ci, którzy nas najbardziej denerwują, przeszkadzają są naszymi największymi nauczycielami. Są po to, byśmy zaakceptowali też tę ciemną, mroczną część siebie, o której nie chcemy słyszeć.

Warto mieć taką świadomość i nie dać się wytrącić z równowagi. Im bardziej będziemy świadomi, tym mniej takich osób będziemy spotykać na swojej drodze.

Jak zachować się, gdy jednak zdarzy się nam rozmawiać czy przebywać z kimś, kto jest w stosunku do nas niemiły, arogancki czy roszczeniowy?

Otóż jest jedna świetna metoda, o której pisał Vadim Zeland w swojej serii “Transerfing rzeczywistości”. Chodzi o to, by w takich trudnych relacjach z inną osobą, skierować pozytywną intencję w stosunku do niej.

Jeśli jest nerwowa i agresywna, można jej w myślach życzyć dużo spokoju, równowagi wewnętrznej, dużo wewnętrznego zadowolenia i miłości. Ważne jest, by robić to naprawde szczerze, z poziomu serca. Można też wyobrazić sobię tę osobę w jakiś przyjemnych okolicznościach. Na przykład gdy w piękny, słoneczny dzień leży z ukochaną osobą na trawie i jest roześmiana. Gdy tak zrobisz, stanie się coś pięknego! Druga osoba, wyczuje od Ciebie tę pozytywną energię i zmieni negatywne nastawienie.

Osobiście wielokrotnie korzystałam z tej metody, gdy pracowałam na infolinii i często rozmawiałam z trudnymi klientami. Naprawdę pomagało! Serdecznie Wam polecam, sprawdźcie sami!

To tylko przykładowe obszary życia, gdzie możesz użyć magii do kreowania piękna i obfitości wokół Ciebie. Ty jesteś twórcą i Ty decydujesz, jak bardzo magiczne będzie Twoje życie.

Wszystko, o czym dziś napisałam, przetestowałam na sobie. Inaczej nie miałabym odwagi, by o tym pisać. U mnie zadziałało, bo uwierzyłam i tak zadecydowałam. U Ciebie może być tak samo.

Jestem ciekawa, czy stosujecie magię na co dzień? Jeśli tak, to w jaki sposób to robicie?

Skomentuj Wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

4 Komentarze
 • Ula - wmojejnaturze.pl
  2 stycznia, 2020

  Wdzięczność, życzliwość i miłość – to prosta „magia”, którą warto na co dzień wprowadzać do swojego życia:)

  • Magdalena
   2 stycznia, 2020

   Ula, to prawda. Ta prosta magia nie wymaga dużo wysiłku, a daje tyle dobrego, pozdrawiam 🙂

 • puch ze słów
  2 stycznia, 2020

  Ciekawy wpis bo opisujący wiele ważnych spraw. Wdzięczność i dobre myśli to magia. To szkoła i nauka. Wszystko to energia. Gdy ktoś nam źle czyni warto go szczerze pobłogosławić… Pozdrawiam w Nowym Roku 🙂

  • Magdalena
   2 stycznia, 2020

   Puch ze słów, tak właśnie staram się robić choć nie zawsze jest łatwo;) Dzięki za odwiedziny, pozdrawiam 🙂

Previous
Jak podjąć dobrą decyzję? Posłuchaj swojego ciała!
Jak stosować magię na co dzień?