Palmy i kolor miłości w przedpokoju

Dodany przez Posted on 4 komentarze

 “ Kolor jest najświętszym elementem z rzeczy widzialnych”.

Dziś chciałam Was zaprosić do swojego przedpokoju. Nie bez powodu się mawia, że jest on wizytówką całego domu. Moim zdaniem to pomieszczenie zasługuje na szczególną uwagę, w końcu to właśnie przedpokój jest pierwszym miejscem, które widzimy wchodząc do domu.

METAMORFOZA

Ostatnio zrobiliśmy metamorfozę przedpokoju. Wcześniej mieliśmy beżowo- turkusowe paski na ścianie i jasne płytki na podłodze. 8 lat temu  turkusowe paski były moim marzeniem, bardzo je lubiłam. Wprowadzały mnie w morski, optymistyczny klimat, za każdym razem, gdy wchodziłam do domu. Ostatnio jednak poczułam chęć zmiany.  Od dłuższego czasu bardzo chciałam kolorową tapetę i białą sztukaterię.

TROPIKALNE DYLEMATY

Myślałam o kolorowych, tropikalnych wzorach. Chciałam coś bardzo odważnego i kolorowego. Niestety nie wszystkie moje wybory zyskały akceptację mojego partnera , dlatego znaleźliśmy tapetę, która  nas pogodziła i spodobała się nam od pierwszego wejrzenia.

KOLOR MIŁOŚCI

Pozostałe ściany w przedpokoju są bladoróżowe. W zależności od tego, jak pada światło, mienią się beżem, brzoskwinią i różem.  Kolor wybieraliśmy z mieszalnika. Jest bardzo przyjemny i muszę przyznać, że na ten moment życia  mocno ze mną rezonuje.

Róż jest kolorem prawdziwej, bezinteresownej miłości, siły osobistej oraz spełnienia. Gdy byłam mała, to był mój ukochany kolor. Obecnie znów odkrywam jego piękno. 

 

PIĘKNO KRYSZTAŁÓW

W naszym przedpokoju zagościły też nowe kryształy, które uświęcają naszą przestrzeń, cieszą oko i wprowadzają cudowny, błogi klimat. Znając moje zamiłowanie do minerałów podejrzewam, że wkrótce grono tych małych cudów natury się powiększy;)

Jestem ciekawa, jak Wam się podoba przedpokój? Lubicie kolorowe tapety? Cz raczej wolicie stonowane wnętrza?

 

Podziel się

Dodany przez

Skomentuj Wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

4 Komentarze
 • puch ze słów
  Lipiec 13, 2020

  Magda, podoba mi się bardzo! Jest moc jest energia. Nie wiem czy bym wybrała taką tapetę, ale Ty zrobiłaś z nią coś pięknie pozytywnego. Jestem bardzo na Tak! 🙂

  • Magdalena
   Lipiec 13, 2020

   Puch ze słów, bardzo mi miło, dziękuję. Czujemy się w tej przestrzeni bardzo dobrze i błogo😉

 • Dorota
  Lipiec 23, 2020

  Prześlicznie u Ciebie, bardzo w moim stylu♥

  • Magda
   Lipiec 23, 2020

   Dorotko, dziękuję, bardzo się cieszę, pozdrawiam cieplutko:)