Magiczna metoda na nieżyczliwe osoby

Dodany przez Posted on 2 komentarze

Dziś chciałam się z Wami podzielić cudowną metodą na radzenie sobie z nieprzychylnymi czy złośliwymi ludźmi. Dowiedziałam się o niej z cudownej serii książek Vadima Zelanda “ Transerfing rzeczywistości”. Jeśli jesteście ciekawi, zapraszam do lektury.

Obecnie coraz rzadziej zdarza mi się spotykać na swojej drodze niemiłe czy agresywne osoby, ale kilka lat  temu pracowałam na infolinii przyjmującej reklamacje od klientów. Jak zapewne się domyślacie, często miałam do czynienia z rozszczeniowymi, agresywnymi osobami.

NA CZYM POLEGA METODA ZELANDA?

Wyobraź sobie, że spotykasz na swojej drodze kogoś, kto jest w stosunku do Ciebie nastawiony negatywnie. Ma do Ciebie pretensje, jest zły, niemiły i agresywny. Stara się przerzucić cały gniew na Ciebie.

Co robisz? Jak się zachowujesz? W metodzie Zelanda kluczowa jest nasza reakcja. Z reguły ludzie w takich sytuacjach starają się odpierać zarzuty, bronią się, inni również zaczynają atakować. Innymi słowy, niekończąca się walka. Autor “ Transerfingu rzeczywistości” proponuje, by zmienić perspektywę i skupić się na wzbudzeniu pozytywnych emocji, które będzie mogła odczuć ta druga strona.

W takiej sytuacji zatrzymaj się na chwilę i wyobraź sobie tę osobę w jak najwspanialszych okolicznościach. Wyobraź to sobie bardzo dokładnie z uwzględnieniem wszystkich szczegółów. Gdy pracowałam na infolinii i miałam ciężkiego klienta wyobrażałam go sobie, że odpoczywa na pięknej plaży, pije kolorowego drinka z palemką, obok niego leży jego ukochana osoba, która całuje go czule i mówi mu, jak bardzo jest szczęśliwa. Oczami wyobraźni widziałam, jak ten mężczyzna uśmiecha się błogo i jest zrelaksowany.

ZMIANA EMOCJI I ZMIANA NASTAWIENIA

Jak myślicie, jak reagował mój roszczeniowy klient, gdy w myślach dokonywałam takich wizualizacji? Jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki zmieniał swoje nastawienie. Uspokajał się, zaczynał mówić normalnym głosem, cały gniew i rozżalenie nagle się rozpływało. Na koniec bardzo często tacy klienci mnie przepraszali za swoje uniesienia. Czyż to nie wspaniała  metoda? Nie tylko ułatwiamy sobie życie, ale dodatkowo kreujemy pozytywną energię w stosunku do innych osób.

Do takiej wizualizacji można jeszcze dodawać brakujące elementy. Jeżeli czujemy bądź wiemy , że danej osobie czegoś brakuje a bardzo by tego chciała , możemy w myślach wyobrazić sobie tę rzecz lub sytuację. Wiesz, że tej osobie brakuje partnerki, wyobraź sobie jak trzyma się za ręce z ukochaną osobą. Brakuje jej satysfakcjonującej pracy? Oczami wyobraźni stwórz wizję, w której szczęśliwa i pełna entuzjazmu wykonuje pracę i otrzymuje godziwe wynagrodzenie.

Z czystym sumieniem mogę Wam zaświadczyć, że wspomniana przeze mnie metoda działała w większości przypadków. Im więcej wygenerujecie w sobie pozytywnych emocji i im bardziej poczujecie wizualizację, tym druga osoba mocniej to odczuje.

WSZYSCY WPŁYWAMY NA SIEBIE

Ta metoda jest doskonałym potwierdzeniem teorii, że wszyscy jesteśmy ze sobą połączeni i każdego dnia mamy ogromny wpływ nie tylko na swoje samopoczucie, ale również ludzi, których spotykamy na swojej drodze.

Badź zmianą, którą chcesz widzieć we Wszechświecie i reaguj na niskie wibracje poprzez całkowitą zmianę perspektywy, powróć do przestrzeni serca i tam wykreuj myśli, które sprawią, że ktoś będzie miał piękny dzień.

Jestem bardzo ciekawa, czy słyszałyście o tej metodzie. Jeśli nie, to serdecznie Was zachęcam do jej przetestowania. Dajcie znać, jak Wam się podoba.

Skomentuj Wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 Komentarze
 • Joanna
  3 lipca, 2020

  Witam ,nie znałam tej metody,ale często wysylalam ludziom dobra energie i moj spokoj i to rzeczywiscie działało.
  Od jutra zacznę tę rozszerzoną metodę stosowac na mojej sąsiadce, jest niemila,ciagle ma do wszystkich o coś pretensje.
  Cieszę się ,ze zajrzałeś na moj profil a dzięki temu ja Ciebie odkryłam,serdecznie pozdrawiam Joanna

  • Magda
   6 lipca, 2020

   Hej Joanna, to cudownie, że wysyłasz ludziom tyle pozytywnej energii. Cieszę się, że metoda Ci się spodobała, mam nadzieję, że Twoje relacje z sąsiądką się poprawią:) Pozdrawiam ciepło:)

Previous
Kim jesteś w relacji? Królową czy żebrakiem?
Magiczna metoda na nieżyczliwe osoby