„Astrologia ciała” – recenzja książki

Dodany przez Posted on 0 Komentarzy

Kochani, dziś zapraszam Was na recenzję wyjątkowej książki “ Astrologia ciała” autorstwa Claire Gallagher. Ta pozycja dotyczy bardzo ciekawej odmiany astrologii, a mianowicie, astrologii  medycznej. Ta dziedzina wiedzy w Polsce jest wciąż mało popularna i zdecydowanie brakowało książki, która by w sposób jasny i czytelny zapoznawała czytelnika z tą fascynującą dziedziną astrologii.

AUTORKA PRZETESTOWAŁA WIEDZĘ NA SOBIE

Wyobraźcie sobie, że autorka tej pozycji wyleczyła się ze wszystkich swoich schorzeń za pomocą wiedzy z zakresu astrologii medycznej. Ten fakt  nadaje książce “Astrologia ciała” dodatkową wartość, bo dzięki temu jest jeszcze bardziej wiarygodna i przede wszystkim wiedza, którą naucza Claire jest oparta na jej doświadczeniu.

To, co jest największą zaletą tej książki to jej czytelny i zrozumiały język. Autorka wszystko dokładnie wyjaśnia, by nawet osoby początkujące mogły wszystko przyswoić.

Dodatkowo jest bardzo ładnie wydana, zawiera liczne tabelki, ilustracje, ramki, dzięki czemu jest jeszcze bardziej przyjazna dla czytelnika.

Czuć, że  Claire Gallagher ma dużą wiedzę i, co istotne, otwarty umysł. Autorka podchodzi bardzo holistycznie do zdrowia, ma świadomość, jak ogromnym i pomocnym narzędziem jest astrologia medyczna i bardzo ciekawie o tym pisze.

STAŃ SIĘ SWOIM WŁASNYM ASTROLOGIEM I LEKARZEM

Autorka zachęca, by poprzez znajomość i obserwację siebie zostać swoim własnym medycznym astrologiem. To oczywiście wymaga cierpliwości i wiedzy z tej dziedziny, ale korzyści jakie z tego płyną są zdecydowanie tego warte.

Z książki “ Astrologia ciała” dowiecie się, jaki sposób odżywiania będzie właściwy w zależności od fazy Księżyca, jakie są wrażliwe części ciała u poszczególnych znaków zodiaku, na co warto zwrócić uwagę w kwestii zdrowia u znaków ze wszystkich trygonów, czyli ognia, ziemi, wody i powietrza.

CENNE PORADY DLA KAŻDEGO ZNAKU ZODIAKU

W tej pozycji macie bardzo dokładnie opisane, jak poszczególne planety w naszym kosmogramie oddziałują na nasz organizm.

Autorka podchodzi do kwestii zdrowia z szerszej, całościowej perspektywy. Wskazuje, jaka forma aktywności jest najlepsza dla poszczególnych znaków zodiaku, podpowiada, jaka dieta i jaki styl życia sprawdzi się najlepiej.

Claire opisuje nie tylko wskazówki dla naszego słonecznego znaku zodiaku, ale również dla innych planet .

Znajdziecie też podpowiedzi, jak dbać o siebie podczas poszczególnych tranzytów planet, jak wykorzystać ich moc i jak się wzmacniać, gdy działanie poszczególnych układów planet jest mniej korzystne.

Jeśli interesuje Was tematyka astrologii medycznej, to koniecznie sięgnijcie po tę pozycję. Z pewnością znajdziecie wiele cennych porad i wskazówek oraz dowiecie się dużo nowych rzeczy.

“ Astrologia ciała” bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła, bo jest tu naprawdę dużo wiedzy podanej w łatwy i przystępny sposób. Z całego serca Wam polecam.

Skomentuj Wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj jako pierwszy komentarz do tego wpisu.

Previous
Energii nie oszukasz, czyli co robisz, gdy nikt Cię nie widzi?
„Astrologia ciała” – recenzja książki