Jakie jest przeznaczenie Twojej duszy?

Czy z horoskopu indywidualnego można wyczytać nasze przeznaczenie na to życie? Zdecydowanie tak! Mało tego, jestesmy w stanie sprawdzić, czego dotyczyła nasza poprzednia inkarnacja.

WĘZŁY KSIĘŻYCOWE

Oprócz planet w kosmogramie są również zaznaczone węzły księżycowe. Mamy węzeł południowy, zwany Ketu oraz węzeł północny, czyli Rahu. Rahu jest utożsamiane z głową, a Ketu z tułowiem.

Rahu mówi o naszym obecnym wcieleniu, a Ketu symbolizuje poprzednie życie. Dom, w którym znajduje się Rahu wskazuje nam obszar życia, który nie został przez nas poznany i do którego nas ciągnie. Nie przerabialiśmy wcześniej tego obszaru, w związku z tym, nie wiemy, jak dokładnie się po nim poruszać, trochę się obawiamy, gubimy, bo jest to dla nas coś zupełnie nowego. 

Z drugiej strony Rahu utożsamia ogromną energię, jest bardzo ambitny, zachłanny. Zatem jeśli przykładowo nasz Rahu wypada w domu 7, czyli relacji, to w tym życiu będziemy bardzo skupieni na budowaniu relacji z innymi, będzie to nas coś nowego, ale zarazem fascynującego. Całe nasze życie będzie podporządkowane tworzeniu relacji. Dom, w którym wypada Rahu informuje nas, jaki obszar życia będzie tym, gdzie będziemy wkładać najwięcej energii.

Z kolei Ketu mówi o naszym poprzednim życiu. Dom, w którym wypada Ketu, czyli węzeł południowy to obszar, który dobrze znamy, który przerobiliśmy w poprzedniej inkarnacji. W związku z tym jest to dziedzina, do której wciąż nas ciągnie. Jest to coś, co nas wciąż pasjonuje.

Niestety dusza nie zazna już spełnienia, jeśli ponownie skupi całą swoją uwagę na tym obszarze, bo jest on już przerobiony. To tak jak w szkole. Zaliczyliśmy pierwszą klasę i przechodzimy do drugiej. Materiał z pierwszej klasy jest dla nas znajomy, ale gdy cofniemy się do pierwszej klasy, nie doświadczymy spełnienia, mimo że będziemy mieć bardzo dobre oceny, bo znamy już materiał.

CEL DUSZY JEST TAM, GDZIE ZNAJDUJE SIĘ RAHU

Jeśli chcemy, by nasza dusza była spełniona powinniśmy iść ścieżką Rahu. Dom, w którym jest ten węzeł wskaże nam obszar, któremu należałoby poświęcić swoją uwagę. Tylko ten obszar da nam satysfakcję. Mało tego, gdy będziemy skupiać się na tej dziedzinie życia, w której mamy Rahu, będziemy mieć najwięcej energii. Gdy idziemy drogą naszego Rahu, energia sama nas niesie. Rahu to ogromna siła, której nic nie powstrzyma.

Jeśli chciałybyście poznać przeznaczenie swojej duszy i mieć swoją osobistą mapę życia, możecie u mnie składać zamówienia na swój indywidualny horoskop.

Czujecie, jakie jest przeznaczenie Waszej duszy na to życie?

Skomentuj Wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

4 Komentarze
 • Monika
  29 stycznia, 2021

  Od jakiegoś czasu interesuje mnie temat poprzednich wcieleń, zaczęłam to mocno czuć. Obecnie czytam ciekawą książkę „Dwanaście warstw DNA”. Nie biorę wszystkiego dosłownie, nie wierzę ślepo, ale myślę, że coś jest na rzeczy 🙂

  • Magda
   29 stycznia, 2021

   Moniko, mnie też ten temat bardzo fascynuje:) Nie słyszałam o tej książce, chętnie ją przeczytam. Myślę, że bez względu na to, jakie były nasze poprzednie wcielenia, warto mieć świadomość, że nasze obecne jest sumą wszystkich pozostałych, a więc teraz jesteśmy najlepszą wersją siebie, najbogatszą we wszystkie doświadczenia i mądrości z przeszłości.

 • Justamoments.pl
  29 stycznia, 2021

  Hej. ? jak wiesz mnie pociąga ścieżka jogi. Ale nie wiem czy dla mojej duszy to cos nowego czy juz znanego. Ale wiem ze od wczesnej młodości ciągnęło mnie do tego rodzaju pracy z ciałem i wnętrzem. Od zawsze interesowały mnie filozofie Dalekiego Wschodu. To jest cos co do mnie przemawia , co przyjmuje za prawdę.

  • Magda
   29 stycznia, 2021

   Hej Justynko, tak coś czuję, że to mogą być ” ciągoty” z poprzedniego życia:) Mnie też praca z ciałem bardzo fascynuje, Joga, medytacja, masaże, spa. To wszystko daje mi prawdziwy błogostan:) Pięknego weekendu:)

Previous
Wyloguj się z tego świata
Jakie jest przeznaczenie Twojej duszy?