Na czym polega horoskop porównawczy dla par?

Horoskop porównawczy dla par to świetna metoda na sprawdzenie wzajemnego dopasowania partnerów. Co jeszcze można z niego odczytać? Czy warto go zrobić? Zapraszam na wpis:)

DWA HOROSKOPY ZŁOŻONE W JEDEN 

Aby stworzyć horoskop porównawczy dwóch osób musimy nałożyć dwa horoskopy indywidualne. Musimy znać dokładne daty urodzenia partnerów wraz z godziną. Gdy to zrobimy, otrzymujemy kosmogram, który pokazuje wzajemne oddziaływanie dwójki osób.

CO MOŻEMY ODCZYTAĆ ?

Na podstawie horoskopu porównawczego możemy sprawdzić, czy dwie osoby mają szansę na trwały, stabilny związek czy raczej będzie to przelotna znajomość oparta jedynie na zauroczeniu. Tutaj najważniejszą rolę odgrywają posadowienia Słońca i Księżyca u partnerów oraz ich wzajemne powiązania.

Jeśli chcemy, by relacja była trwała, oparta na przyjaźni i wzajemnych zrozumieniu, Słońce i Księżyc powinny być harmonijne.  Bardzo często w parach jest tak, że na przykład kobieta ma Słońce w Koziorożcu, a jej partner ma Księżyc w tym znaku. Taki układ daje wzajemne zrozumienie i głęboką wieź.

Jednak to harmonijnej relacji nie zawsze partnerzy muszą mieć Słońce lub Księżyc w tym samym znaku. Wystarczy, że na przykład Księżyc partnerki będzie znajdował się w tym samym żywiole , co Słońce partnera. Czyli na przykład mężczyzna jest Panną, a jego partnerka ma Księżyc w Koziorożcu. Zatem Słońce i Księżyc znajdują się w żywiole ziemi. 

Jeśli partnerzy mają kompatybilne swoje urodzeniowe Księżyce, wówczas będą się ze sobą dobrze czuli. Wspólne mieszkanie będzie dla nich czymś naturalnym i harmonijnym. Z kolei pary, których Księżyce nie są ze sobą w najlepszym połączeniu, nie będą umiały ze sobą żyć pod jednym dachem. Czasem są takie związki, które mogą tworzyć świetną relację, ale nie powinny razem mieszkać.

WENUS I MARS, CZYLI MIŁOSNE PRZYCIĄGANIE

W horoskopie porównawczym ważne miejsce zajmuje wzajemne położenie Marsa i Wenus. Te dwie planety wpływają na to, czy dana para będzie czuła do siebie pociąg seksualny. Gdy partnerzy mają koniunkcję, czyli ścisłe połączenie Marsa z Wenus, z pewnością będą dla siebie atrakcyjni. Ten aspekt bardzo mocno spaja ze sobą dwójkę osób. Energia Marsa i Wenus to prawdziwa erotyczna petarda.

DARY DLA ŚWIATA

Na podstawie horoskopu porównawczego możemy odczytać, w jakich dziedzinach życia możemy wspólnie działać. Widzimy, co możemy wspólnie dobrego ofiarować światu. Jako para tworzymy całość, która ma ogromną moc transformacji otaczającej nas rzeczywistości. Gdy ludzie są dobrze dobrani, czerpią od siebie wszystko, co najpiękniejsze, stają się silniejsi i mogą dzielić się tymi zasobami z innymi.

CO MAMY DO PRZEPRACOWANIA?

Horoskop porównawczy pokazuje też obszary życia, nad którymi powinniśmy popracować. bardzo często widać sprawy karmiczne, które zostały wcześniej ustalone przez dusze danej pary. Możemy dostrzec, w jaki sposób będziemy wpływać na drugą osobę. Czy nasza obecność będzie dodawała jej energii? Czy raczej powodowała, że będzie czuła ciężar i chęć oddalenia się. W kosmogramie pary widzimy, jakie obszary życia wymagają poprawy, jakie tematy czy zachowania mogą być drażliwe. 

ŚWIADOMOŚĆ, KLUCZ DO ZMIANY

Dzięki znajomości swojego horoskopu porównawczego zyskujemy świadomość tego, jak wpływamy jako para na siebie. Gdy stajemy się świadomi, możemy zmienić to, co jest nie harmonijne i mocniej zaakcentować to, co pozytywne i budujące.

Tylko znając nasze cienie, możemy je przetransformować w światło. Inaczej wciąż kręcimy się w kółko i powielamy stare schematy i sposoby działania.

Horoskop porównawczy pomoże Ci lepiej poznać swojego partnera i pozwoli Ci zrozumieć jego nawyki i zachowania. Dzięki temu pojawi się u Ciebie większa wyrozumiałość i tolerancja. Zrozumiesz, że konkretne zachowania Twojego partnera nie wynikają z jego złej woli tylko są jego naturalnym sposobem funkcjonowania, który może diametralnie różnić się od Twojego.

Horoskop porównawczy to piękne narzędzie dla każdej pary, która chce wprowadzić swoją relację na jeszcze wyższy poziom. To też świetna pomoc dla  świeżo poznanych osób, by sprawdzić, czy ta znajomość ma szansę na trwały związek.

Jeśli chcesz zamówić swój horoskop porównawczy, zapraszam do kontaktu.

 

Skomentuj Wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj jako pierwszy komentarz do tego wpisu.

Previous
Sekretna mowa kamieni
Na czym polega horoskop porównawczy dla par?