W końcu jest! Polska książka o Human Design

Dodany przez Posted on 0 Komentarzy
W końcu jest polska książka o Human Design! Czy warto ją przeczytać? Zapraszam na recenzję na blogu.

Human Design to cudowny system, który pozwala nam gruntownie poznać i zrozumieć siebie. Human Design określa, do czego zostałaś zaprojektowana w tym życiu. Dzięki tej wiedzy  nie tylko poszerzasz swoją perspektywę, ale przede wszystkim zyskujesz spokój. Czujesz głęboko w środku, że to, jaka jesteś jest właściwe i nieprzypadkowe.

Human Design interesuje się już od kilku lat, niestety do tej pory nie było żadnych książek w języku polskim. Dlatego bardzo się cieszę, że Wydawnictwo Publicat przekazało polskim czytelnikom książkę “ Human Design. Odkryj swoje prawdziwe ja i żyj w zgodzie z własnym przeznaczeniem”. 

Książka jest bardzo ładnie wydana, zawiera estetyczne ilustracje, ma śliski papier, który osobiście bardzo mi odpowiada. Ta pozycja jest bardzo czytelna, to taka najważniejsza dawka human design w pigułce dla początkujących. Jeśli chcesz rozpocząć swoją przygodę z Human Design, to ta książka jest idealna.

W książce znajdziesz opis najważniejszych typów według Human Design wraz ze wskazówkami, jak dbać o siebie każdego dnia. Dodatkowo na końcu znajdziesz afirmacje dla każdej z 64 bram.

Mamy również rozdział dotyczący autorytetów.  Twój autorytet jest związany z tym, w jaki sposób powinnaś podejmować decyzje w swoim życiu.  Twoja strategia działania będzie odmienna w zależności od tego, jaki masz autorytet.

Znajdziemy też dokładne informacje odnośnie wszystkich centrów energetycznych w naszym wykresie( body grafie) 

Bardzo podoba mi się, że autorki tej książki skupiają się na różnych sferach życia. Biorą pod uwagę zarówno relacje z partnerem, dzieci, pracę czy czas wolny. 

To, co jest największą zaletą tej pozycji to niewątpliwe jasny, zrozumiały język. Dzięki czemu każdy może zacząć poznawać Human Design. 

Ta książka może stać się początkiem Twojej drogi do prawdziwego poznania siebie. Może Ci uświadomić, że nie musisz się dopasowywać do świata zewnętrznego. Jesteś po to, by świecić swoim wyjątkowym blaskiem i żyć, w zgodzie z tym, do czego zostałaś stworzona. Tylko w taki sposób możesz wnieść coś swojego unikalnego do świata. 

System Human Design daje ulgę, spokój , przynosi ukojenie i większe zrozumienie. Jeśli zaczniesz stosować tą wiedzę w życiu, zaczniesz przez nie płynąć na fali lekkości i spełnienia. Twoja samoświadomość i miłość do siebie wejdzie na zupełnie nowy poziom. 

Dlatego z całego serca zachęcam Cię do zapoznania się z tą pozycją. Jest ona odpowiednia, zarówno dla tych, którzy zaczynają swoją przygodę z Human Design,  jak i dla tych, którzy mają już podstawową wiedzę i chcą ją poszerzyć.

Daj sobie szansę, rozpocznij najpiękniejszą przygodę swojego życia, przygodę w głąb swojej duszy.

Skomentuj Wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj jako pierwszy komentarz do tego wpisu.

Previous
„Astrologia ciała” – recenzja książki
W końcu jest! Polska książka o Human Design