Jak astrologia pomaga mi w relacji?

GWIEZDNA MIŁOŚĆ

Mam wyjątkowy ciepły i sentymentalny stosunek do astrologii. Mogę śmiało powiedzieć, że astrologia połączyła mnie i mojego partnera. Gdy poznałam Grzegorza, okazało się, że to nie tylko miłośnik tej dawnej, fascynującej nauki, ale praktyk, który ukończył kolegium psychotroniczne i wykonał setki horoskopów indywidualnych.

To właśnie on zainspirował mnie do czytania książek na ten temat. Wspólnie oglądamy filmy o astrologii, wykonujemy horoskopy dla znajomych i stale poszerzamy naszą wiedzę.

CZYM JEST HOROSKOP INDYWIDUALNY?

Horoskop indywidualny to inaczej horoskop urodzeniowy danej osoby zawierający dokładną datę ( wraz z godziną) oraz miejsce urodzenia. Na tej podstawie tworzymy dokładny układ planet, który wystąpił podczas naszych narodzin. Horoskop indywidualny to trochę taka mapa nas samych. Określa nasze słabości, mocne strony, tendencje a nawet przeszłe wcielenia.

Kosmogram pokazuje, jaki mamy stosunek do płci przeciwnej, jak postrzegamy bliskość, czego potrzebujemy do szczęścia oraz w jaki sposób możemy się spełnić zawodowo. To takie narzędzie do lepszego zrozumienia samych siebie, ale przede wszystkim innych osób.

JAK HOROSKOP INDYWIDUALNY WPŁYWA NA RELACJĘ?

Słyszałaś kiedyś o tym, że świadomość uwalnia? Otóż dokładnie tak samo jest, gdy znasz swój horoskop oraz horoskop swojego partnera. Gdy na przykład wiesz, jakie planety działają na charakter Twojego partnera, zaczynasz bardziej rozumieć jego zachowanie.

Horoskop indywidualny świetnie pokazuje, jak pięknie się od siebie różnimy i uświadamia nam, że każda osoba inaczej postrzega szczęście. Każdy ma inną potrzebę bliskości czy okazywania emocji. Gdy patrzysz w horoskop i znasz prawa astrologii, doskonale widzisz z czego wynikają poszczególne rzeczy i stajesz się wówczas bardziej wyrozumiała dla niektórych cech czy zachowań drugiej osoby.

ŚWIADOMOŚĆ LECZY!

Astrologia to rozległa i potężna nauka. Z horoskopu indywidualnego można odczytać naprawdę bardzo dużo informacji. Planety mogą być usytuowane względem siebie harmonijnie bądź nieharmonijnie w zależności jakie tworzą wokół siebie aspekty.

Nawet jeśli w naszych horoskopach mamy negatywne aspekty jak kwadratury czy opozycje, to możemy tę wiedzę wykorzystać na swoją korzyść. W jaki sposób? Gdy wiem, że mam poszczególny aspekt, który sprawia, że jestem kłótliwa i mam tendencję, by narzucać innym swoje zdanie, wówczas ta świadomość sprawia, że będę miała nad tym większą kontrolę. Z czasem ten aspekt będzie coraz mniej na mnie wpływał przez to, że po prostu jestem go świadoma. Najbardziej działa na nas to, co nieodkryte i nieuświadomione. Dlatego świadomość to klucz do sukcesu.

NA WSZYSTKO JEST CZAS!

Astrologia to świetne narzędzie nie tylko do lepszego poznania i zrozumienia siebie. To wiedza, która wskazuje nam, w jakim momencie swojego życia jesteśmy. Dzięki temu możesz określić, czy jesteś w cyklu, w którym lepiej nie podejmować ryzykownych działań i skupić się na swoim rozwoju czy może jesteś w czasie, gdy szykuje się rozkwit Twoich możliwości zawodowych.

Ponadto każdego dnia działają na nas rozmaite planety. Nie jesteśmy zawieszeni w próżni. Jesteśmy częścią wszechświata dlatego ruchy planet mają na nas znaczenie. Na każdą osobę ten wpływ będzie inny.

Gdy masz wiedzę, co obecnie wpływa na Twojego partnera, wiesz czego możesz się spodziewać;) Przykładowo, gdy na Twój księżyc mocno wpływa Mars, możesz się spodziewać tego, że będziesz bardziej wybuchowa, zdenerwowana albo nawet agresywna. To tylko aspekt, który za jakiś czas zniknie. Dobrze o tym wiedzieć. Doskonale jest, gdy osoby w relacji mają taką świadomość. Gdy chociaż jedna osoba w realcji ma taką wiedzę, automatycznie życie staje się prostsze.

WSZYSTKO ZALEŻY OD NAS

Horoskop indywidualny czy partnerski to jedynie narzędzia, które pomagają nam lepiej zrozumieć siebie i podejmować bardziej świadome decyzje. Jednak wszystko zależy wyłącznie od nas. U nas astrologia zajmuje szczególne miejsce i dla nas to naprawdę królowa nauk, ale to nie oznacza, że jesteśmy zamknięci na inne metody pracy nad sobą. Cały czas się zmieniamy i w danym momencie życia rezonują z nami inne informacje. Jeśli coś do Ciebie przemawia, nie bój się tego zgłębić!

Jestem ciekawa, jaki Wy macie stosunek do astrologii? Czy może macie inne narzędzia, które  pomagają Wam tworzyć świadomą relację?

Skomentuj Wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

4 Komentarze
 • puch ze słów
  18 stycznia, 2020

  „Jesteśmy częścią wszechświata dlatego ruchy planet mają na nas znaczenie” – z tym trzeba się zgodzić… Duży wpływ na to co na Ziemi ma księżyc, zwłaszcza na wodę… i ogólnie na kobiety. Coś w tym wszystkim jest. Natomiast nie jestem zwolenniczką wierzenia we wszystko co w astrologi napisane. Do tego podchodzę z dystansem, ale nie mówię stanowczego nie. Ciekawe to wszystko… Czuję że wszystko ze sobą jakoś jest połączone. Pozdrawiam 🙂

  • Magdalena
   19 stycznia, 2020

   Puch ze słów, to fakt, Księżyc ma bardzo duży wpływ na kobiety i w astrologii symbolizuje właśnie kobiecość, płodność, zmienność.

   Horoskop indywidualny to tylko narzędzie, ale większość zależy tylko od nas!:) Dziękuję za Twój komentarz, pozdrawiam ciepło:)

 • Polenka
  20 stycznia, 2020

  Myślę, że ma sens ? Nie robiłam takiego horoskopu, ale zodiakalne dobraliśmy się idealnie. Mamy znajomego Hindusa, który się tym zajmuje. W Indiach w ten sposób dobiera się małżeństwa. Robił takie horoskopy znajomym, ale u nas jest tak dobrze, że na razie zrezygnowaliśmy. Jestem ciekawa, więc może się kiedyś skuszę.

  • Magdalena
   20 stycznia, 2020

   Polenka, to prawda w Indiach jest to bardzo popularne. Kiedyś astrologia była nauczana na uniwersytetach i była stosowana w codzinnym życiu. Z czasem pojawiła się tzw astrologia jarmarczna, czyli cykliczne opisy dla danych znaków zodiaku w prasie. Tymczasem te opisy nie zawsze mają wiele wspólnego z prawdą;) Sam znak zodiaku to jescze za mało, dlatego horoskop indywidualny jest świetny, bo jest bardzo dokładny na podstawie dokładnej daty i godziny urodzenia.
   Gratuluję harmonijnej relacji i trzymam kciuki, by tak już było zawsze:) Pozdrawiam:)

Previous
Jak opóźnić procesy starzenia?
Jak astrologia pomaga mi w relacji?