Jak wejść w pole serca?

Dodany przez Posted on 2 komentarze

„Serce nie umie wątpić, podobnie jak głowa nie umie ufać”.

Czy wiesz, że serce jest najbardziej inteligentnym i niesamowitym organem w Twoim ciele? Wyobraź sobie, że serce zna odpowiedzi na pytania dużo szybciej niż mózg. Jeśli nauczymy się kierować sercem, wszystkie nasze wybory będą właściwe a życie zamieni się w prawdziwy raj.

EKSPERYMENTY Z SERCEM

Były robione liczne badania na temat funkcjonowania serca i mózgu. Zrobiono eksperyment, który polegał na tym, że grupa badanych osób miała wyświetlane na ekranach krótkie filmiki. Jedne z nich były bardzo pozytywne, a inne smutne i przygnębiające. Okazało się, że serce reagowała szybciej niż mózg zanim jeszcze filmik został wyświetlony. To znaczy, gdy skończył się jeden filmik i miał pojawić się następny, serce już przeczuwało, czy kolejny będzie smutny czy wesoły. Umysł reagował dopiero wtedy, gdy zobaczył dany filmik.

Serce czuło wcześniej, a umysł musiał najpierw zobaczyć dany filmik. Badanie to doskonale pokazuje wyższość serca nad umysłem. Serce po prostu wie, nie musi mieć dowodów,dlatego życie z przestrzeni serca jest o wiele lżejsze i przyjemniejsze. Gdy  kierujemy się tym, co czujemy, to w zupełności wystarcza, bo serce zawsze wskaże nam odpowiednią drogę.

CZEKOLADOWE CIASTO Z DYNI

Ostatnio miałam sytuację, która pokazała mi, jak moje serce wyczuło szybciej to, co później zobaczyłam. Pewnego wieczoru szykowałam się do obejrzenia filmu, rozkładałam sobie kocyk, zapalałam lampki i w międzyczasie naszła mnie taka myśl, że muszę zrobić czekoladowe ciasto z dyni, powiedziałam o tym swojemu partnerowi i włączyłam film. Wyobraźcie sobie, że pierwsza scena w tym filmie pokazywała dziewczynę w kuchni, która mówiła, że zrobiła dziś czekoladowe ciasto z dyni;)

Moje serce już kilka minut wcześniej wiedziało, z czym będzie związany mój film, mimo że przecież oglądałam go po raz pierwszy. Jeśli ktoś jest mało uważny, mógłby stwierdzić, że to przypadek. Tylko w życiu nie ma przypadków. Niezwykłe zdarzenia, synchroniczności i magiczne momenty dzieją się nieustannie jeśli jesteśmy gotowi je zobaczyć.

Często mam też tak, że słucham wypowiedzi danej osoby i wiem, co będzie mówiła później. Mało tego! Wiem, jakich słów użyje. Podobnie mam z tekstami czy obrazami. Serce już mi podpowiada, co tam jest, czego mogę się spodziewać. 

Jestem przekonana, że również tak macie tylko być może nie zwracałyście na to uwagi. Gdy zaczniecie podejmować decyzje z przestrzeni serca, to odpowiedzi na różne pytania będą się pojawiać automatycznie.

PRZESTRZEŃ SERCA UZDRAWIA

Na koniec mam dla Was cudowną metodę wchodzenia w pole serca. Być może część z Was już o niej słyszała. Jest to metoda dwupunktowa oparta na prawach fizyki kwantowej. Ta metoda jest po prostu genialna. Wiele razy uratowała mnie i moich bliskich. 

Razem z moim partnerem byliśmy na kursie dwupunktu kilka lat temu. Podczas kursu prowadząca przeprowadziła na mnie uzdrawianie metodą dwupunktową. Wcześniej należało podać intencję, poprosiłam, by ustały moje bóle reumatyczne. Od dziecka miałam silne bóle reumatyczne związane ze zmianą pogody. Za każdym razem, gdy zmieniała się aura, czułam, jakby ktoś dosłownie wyrywał mi nogi. Wyobraźcie sobie, że po wykonaniu tej metody moje bóle ustąpiły! Już zapomniałam, jakie to uczucie, mimo że kiedyś były czymś normalnym.

Jednak najwspanialsze było to, że mogłam wykorzystywać tę metodę w swoim życiu. Dwupunkt można stosować w każdej sytuacji. Gdy boli Cię głowa, gdy coś Ci zginęło, gdy masz ważne spotkanie, gdy zepsuł się komputer. W tych wszystkich sytuacjach stosowałam metodę dwupunktową . 

 JAK ZROBIĆ DWUPUNKT?

Usiądź wygodnie, zamknij oczy i wyobraź sobie swój mózg, następnie oczyma wyobraźni zobacz siebie stojącą obok. Zwizualizuj sobie windę i wyobraź sobie, że wchodzisz do tej windy i zjeżdżasz do poziomu serca. Gdy jesteś już na poziomie serca, zobacz, że jest tam dzwonek i specjalne , piękne drzwi. Zapukaj lub zadzwoń i wejdź do przestrzeni serca.

Gdy już jesteś w środku. Przyłóż swoje ręce w dwa różne miejsca na ciele. Mogą to być bolące miejsca lub po prostu możesz położyć ręce, tam, gdzie intuicyjnie jest Ci najwygodniej. Teraz skup się na tych dwóch punktach pod Twoimi rękoma. Wyobraź sobie, że się rozciągają i nie mają początku ani końca. Wyobraź sobie, że są nieskończone jak Wszechświat. W tym czasie daj się prowadzić sercu, poddaj się temu uczuciu, które zacznie się pojawiać.

Możesz zacząć czuć kołysanie, kiwanie, drżenie. Mogą się pojawić łzy wzruszenia, ciepło, zimno, dreszcze. Objawów z ciała może być mnóstwo. Może być też tak, że na początku nic nie będziesz czuła i to też jest w porządku. Każdy może mieć inne doznania jednak z tego , co zauważyłam najpopularniejsze było kołysanie i poczucie błogości i spokoju.

Gdy już poczujesz , że nasyciłaś się tym uczuciem, możesz spokojnie otworzyć oczy.

PRZEBYWAJ W POLU SERCA

Zachęcam Cię, byś jak najczęściej przebywała w polu serca. Byłoby cudownie, gdybyś robiła dwupunkt każdego dnia. Im częściej będziesz w tej pięknej, błogiej przestrzeni, tym będziesz się stawać coraz spokojniejsza i radośniejsza. Nie musisz mieć powodu, by robić dwupunkt. Samo bycie w tym polu jest cudowne i kojące. 

Dwupunkt może być też narzędziem, gdy Cię coś boli lub gdy szybko musisz rozwiązać jakąś kwestię. Wtedy wejście w przestrzeń serca jest najlepszym, co możesz zrobić. 

Mam nadzieję, że spodobała się Wam ta metoda i że będziecie ją stosować w swoim życiu. Ja stosuję od kilku lat i nigdy mnie nie zawiodła. Pole serca ma ogromną moc i ufam mu bezgranicznie.

Jestem ciekawa, czy stosowałyście kiedyś dwupunkt i jakie macie doświadczenia z polem serca.

 

Skomentuj Wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 Komentarze
 • puch ze słów
  29 listopada, 2020

  Nie stososowałam. Ale, słyszałam o badaniach o których wspominasz. Czytałam że serce wie więcej (czuje) niż mózg… I że w sercu są odpowiedzi i orawda…Więc z serca przesyłam pozdrowienia 🙂

  • Magda
   29 listopada, 2020

   Asiu, spróbuj, myślę, że Ci się bardzo spodoba:) Pozdrawiam Cię też z przestrzeni serca:)

Previous
Przepis na błogi listopad
Jak wejść w pole serca?