Na czym polega analiza horoskopu osobistego?

Większość osób, gdy słyszy słowo horoskop ma przed oczami prognozę dla swojego znaku zodiaku umieszczoną w tygodniku dla kobiet.  Nie wiem, czy wiecie, ale często te prognozy są pisane przez poszczególnych redaktorów za karę;) Bardzo często ma to więcej wspólnego z fantazjowaniem niż z astrologią.

Takie jarmarczne podejście do tej dziedziny wiedzy spowodowało, że przez długi czas ludziom astrologia kojarzyła się z jakimiś wymysłami czy zabobonami. Na szczęście wkraczamy w Erę Wodnika i czuję, że astrologia zacznie odzyskiwać swoje dobre imię.

ASTROLOGIA – KRÓLOWA NAUK

Astrologia to nie wróżenie z fusów, to nie domysły czy czary. Astrologia to dziedzina nauki, która była niegdyś nauczana na najlepszych uniwersytetach i z której korzystali najwięksi władcy tego świata. 

Ludzie powoli odzyskują świadomość i zaczynają zauważać oddziaływanie planet, zaczynają czuć energię i dostrzegać, że są pewne prawa we Wszechświecie, które działają bez względu na to, czy w nie wierzymy czy nie. 

HOROSKOP OSOBISTY, CZYLI TWOJA MAPA ŻYCIA

Horoskop osobisty, zwany inaczej kosmogramem to nic innego jak zapis tego, jak prezentował się układ wszystkich planet w momencie Twojego urodzenia.  Sam znak zodiaku to trochę za mało, by powiedzieć coś na temat drugiego człowieka, potrzebujemy więcej danych, dlatego horoskop osobisty tworzymy na podstawie dokładnej daty urodzenia, czyli dzień, miesiąc , rok, godzina i miejscowość urodzenia. Gdy mamy takie dokładne dane, jesteśmy w stanie zobaczyć na naszym urodzeniowym kosmogramie wszystkie najważniejsze sfery naszego życia.

CO MOŻEMY ODCZYTAĆ Z HOROSKOPU INDYWIDUALNEGO?

W Twoim horoskopie indywidualnym zapisany jest Twój potencjał, z którym przyszłaś na ten świat. Są zaznaczone Twoje mocne strony, talenty, predyspozycje. Widać również te słabsze cechy naszego charakteru, to, nad czym powinniśmy popracować. Z horoskopu indywidualnego z łatwością możemy odczytać uosobienie, temperament, ale również wygląd zewnętrzny.

RELACJE DAMSKO- MĘSKIE

Czy wiecie, że z kosmogramu jesteśmy w stanie odczytać, jaki typ mężczyzny będzie nas pociągał w tym życiu? W horoskopie kobiety mężczyznę symbolizuje Mars oraz Słońce. W zależności od tego, w jakich znakach znajdują się te planety i jakie tworzą aspekty, jesteśmy w stanie odczytać jaki typ mężczyzny będzie dla nas atrakcyjny. 

4 GŁÓWNE OSIE W HOROSKOPIE

Horoskop indywidualny zawiera mnóstwo informacji dotyczących naszego życia rodzinnego i ścieżki zawodowej. W kosmogramie mamy 4 główne osie. Ascendent, descendent, medium celi i imum celi. Każda z tych osi odpowiada za inne obszary życia. Ascendent mówi o naszym wyglądzie zewnętrznym oraz o tym, jak nas postrzegają inne osoby. Pokazuje, jak my chcemy widzieć siebie. Descendent wskazuje za innych ludzi w horoskopie oraz na naszego partnera. Medium celi to dom kariery, pracy, ścieżki zawodowej, a imum celi to nasze korzenie, pochodzenie, czyli nasz dom rodzinny. W zależności od tego,  jakie planety znajdują się na osiach, jakie tworzą aspekty i w jakich są znakach zodiaku, interpretujemy te dziedziny życia.

NA JAKIM ETAPIE  ŻYCIA JESTEŚ?

Kosmogram to nie tylko mapa ukazująca nasz potencjał i zasoby. To także świetne narzędzie do tego, by określić, w jakim momencie życia się znajdujemy.  Najbardziej przełomowe są dla nas przejścia takich planet jak Saturn, Pluton czy Jowisz. Planety te mają swoje cykle i  w zależności od tego, na jaką ćwiartkę w naszych horoskopie wypadają, wpływają bardziej pozytywnie lub negatywnie, przez co niektóre okresy w naszym życia określamy jako bardziej harmonijne a inne są cięższe . Są okresy, w którym wycofujemy się ze świata i zamykamy się w swoim wnętrzu, a są cykle, gdy pragniemy wychodzić do ludzi i dzielić się z nimi tym, co mamy najlepsze. Są cykle, gdy wszystkie działania w strefie zawodowej kończą się sukcesami , a są cykle, gdy jest czas na inne wyzwania. To wszystko możemy zaobserwować w naszym indywidualnym horoskopie.

HOROSKOP, CZYLI NARZĘDZIE DO WIĘKSZEJ ŚWIADOMOŚCI

Mi znajomość horoskopu indywidualnego wielokrotnie pomogła w życiu. Jednym z takich momentów, gdy jest nam trudniej w życiu, jest czas, gdy Saturn przechodzi przez nasz Ascendent. Czujemy się wtedy zagubieni, nic nam nie wychodzi, praca, którą wtedy wykonujemy jest  zazwyczaj poniżej naszych możliwości. Jest to czas pracy nad sobą, odosobnienia.Jeśli mamy świadomość, że wszystko w naszym życiu jest cykliczne i ma swój głęboki sens, to jesteśmy w stanie bardziej zaakceptować daną sytuację. 

Gdy byłam w tym czasie, dużą ulgę dawała mi wiedza na temat tego, czym jest ta sytuacja z astrologicznego punktu widzenia. Wiedziałam, że jest bardzo ważna i wpłynie na głęboką transformację mojej osoby. Wiedziałam też, że po 7 latach się zakończy i  Saturn przejdzie do drugiej ćwiartki odpowiadającej za wyjście do ludzi i nowe możliwości.

W ten sam sposób możemy pracować ze swoimi cechami charakteru. Gdy mamy świadomość jakiegoś trudnego aspektu astrologicznego, jego siła się zmniejsza. To jest niesamowite, że świadomość leczy. Bardzo często wystarczy znaleźć przyczynę danej choroby bądź danego zjawiska i gdy sobie to uświadamiamy, to tym samym dokonuje się proces leczenia i transformacji.

Astrologia to cudowne narzędzie do lepszego poznania i zrozumienia siebie, swojego partnera i ludzi, którzy nas otaczają. Pozwala nam zrozumieć, że wszystko jest ze sobą połączone, a my jesteśmy dziećmi gwiazd, istotami duchowymi, które mają w każdym momencie wpływ na cały Wszechświat.

PODARUJ SOBIE PREZENT NA CAŁE ŻYCIE

Jestem ciekawa, czy ktoś w Was miał robiony horoskop indywidualny? Jeśli jesteście zainteresowani wykonaniem takiego kosmogramu, dajcie znać w wiadomości prywatnej. Razem z moim partnerem stworzymy Wasz indywidualny horoskop. Otrzymacie rysunek waszego horoskopu wraz z dokładną analizą oraz indywidualną konsultacją na żywo:)

 

 

Skomentuj Wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

3 Komentarze
 • Monika
  30 kwietnia, 2021

  Dobrze, że przybliżasz nam czym jest horoskop, że nie ma on nic wspólnego z tym, co piszą w gazetach. Cały czas myślę nad tym, aby zrobić sobie taki horoskop, bo jeszcze nie miałam. Nie wykluczone, że wydarzy się to w moje urodziny 🙂

  • Magda
   30 kwietnia, 2021

   Hej Monika:) Super pomysł:) Kosmogram to idealny pomysł na urodzinowy prezent i cudowna inwestycja w swój rozwój. Pozdrawiam ciepło:)

 • Karolina
  11 kwietnia, 2022

  Byłabym zainteresowana takim indywidualnym horoskopem 🙂
  Poprosiłabym o info na maila. Dziękuję:)

Previous
Jak zachować spokój w czasach przejścia?
Na czym polega analiza horoskopu osobistego?