Jak używać energii seksualnej do wyższych celów?

Dodany przez Posted on 4 komentarze

Czy zastanawiałaś się, co się dzieje z Twoją energią seksualną, gdy kochasz się ze swoim partnerem? Dziś chciałam Cię zachęcić do świadomego aktu, w którym najważniejszą rolę będzie odgrywać Twoja intencja.

POTĘŻNA ENERGIA

Energia seksualna to nasza pierwotna energia, dzięki której mamy chęć do życia, działania, tworzenia. Gdy kochasz się ze swoją ukochaną osobą, wytwarza się niezwykle silna energia, która osiąga swoje apogeum podczas orgazmu. To, o czym wówczas myślisz ma dużo większą możliwość materializowania się. To znaczy, że każde życzenie, które wówczas puścisz w świat ma dużą większą moc.

Czy większość ludzi wykorzystuję tę moc do wykreowania swoimi myślami zmian na planecie, o których tak marzą? Czy choćby myślą o realizacji tylko swoich pragnień?

POZYTYWNE INTENCJE DLA PLANETY

Wyobraź sobie, jakby wyglądał nasz świat, gdyby każda kochająca się para podczas aktu seksualnego puszczała w świat pozytywną intencję w stosunku do naszej planety. Wystarczy kilka sekund, by pomyśleć o czymś pięknym. Można pomyśleć nawet same hasła jak: miłość dla wszystkich ludzi, pokój, obfitość, szczęśliwa planeta, życie z zgodzie z naturą, wysoka świadomość, przebudzenie. Gdy pomyślisz o tych pięknych rzeczach dodatkowo możesz sobie to wyobrazić i poczuć. Dzięki temu wzmocnisz swój przekaz.

Ja tak robię od dłuższego czasu i czuję się takich momentach naprawdę błogo. Pojawia się wtedy cudowna łączność z całym Wszechświatem. Jest to naprawdę piękne i niezwykle. Spróbuj sama i zobacz, jak się będziesz czuła!

Jeśli chcesz, by było to jeszcze prostsze, wystarczy, że przed zbliżeniem pomyślisz o swojej intencji. Wówczas cała ta piękna energia zostanie nakierowana w odpowiednie miejsce.

ZACZNIJ OD SIEBIE

Nikt nas nie uczy, w jaki sposób zarządzać swoją energią seksualną. Gdyby uczono nas medytacji już w przedszkolach i mówiono nam więcej o naszym potencjale, nasz świat wyglądałby inaczej. Jednak możemy to zmienić i zacząć od siebie!

Energia seksualna jest czymś niezwykle mistycznym i świętym. W taki sposób powinniśmy ją traktować. Dzięki niej tworzy się nowe życie. W związku z tym możemy jej użyć do stworzenia Nowej Ziemi. Ziemi, na której będzie panowała wysoka świadomość i bezinteresowna miłość, a ludzie będą się ze sobą komunikować z przestrzeni serca.

Jeśli chcesz żyć w takim miejscu, puszczaj w świat swoją intencję jak najczęściej!

To tylko chwila, który może zmienić wszystko. Mam nadzieję, że zainspirowałam Was do użycia swojej energii do stworzenia Nowej Ziemi.

Dajcie proszę znać, czy kochacie się z intencją, co sądzicie o takim pomyśle i czy wykorzystacie go w życiu.

Podziel się

Dodany przez

Skomentuj Wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

4 Komentarze
 • puch ze słów
  14 lutego, 2020

  Jeśli wszystko jest energią i każdy z nas ją wytwarza to można się domyślać że jak dwie osoby połączą energię i połączą się w energii to jest moc… 😉 dobrego dnia.

  • Magdalena
   14 lutego, 2020

   Puch ze słów, oj tak!:) Ta moc jest tak potężna i nieograniczona jak cały Wszechświat:) Dzięki za komentarz, pięknego dnia:)

 • Gosia
  18 lutego, 2020

  Ja chyba wykorzystuję tą energię, aby mieć siłę coś robić – w senie bieganie, ćwiczenia, sprzątanie oraz zmywanie naczyń 😛

  • Magda
   18 lutego, 2020

   Gosiu, dziękuję za Twoją opinię i za odwiedziny:) Pozdrawiam:)