Na jakiej linii czasu się znajdziesz? Recenzja książki „Płomienna gwiazda”.

Dodany przez Posted on 0 Komentarzy

Anna Głowacz stworzyła wyjątkową serię książek “ Gwiezdne dzieci”. O ostatniej z nich mogliście przeczytać w tej recenzji.http://mojblogostan.pl/era-swiatla-recenzja-ksiazki/

Najnowsza pozycja tej autorki nazywa się “Płomienna gwiazda”. Tym razem bohaterką jest sama pisarka. Ania dzieli się swoimi procesami energetycznymi i opowiada o przełomowych zdarzeniach w przestrzeni.

ROZDZIELENIE LINII CZASOWYCH

To, co najbardziej fascynowało mnie w “Płomiennej gwieździe“ to fragmenty dotyczące rozdzielenia linii czasowych i informacja o aktywacji w naszych ciałach dwunastu helis DNA.

Książkę czyta się niczym fascynującą powieść since- fiction. Jednak czujni i świadomi czytelnicy będą wiedzieć, że ta barwa strona fabularna służy autorce do przekazania nam wiedzy o tym, co działo się w strefach energetycznych w minionym roku.

Poznajemy zmagania autorki z siłami ciemności, dowiadujemy się, jak wiele Anna Głowacz musiała stoczyć bitew z tymi istotami, które tak bardzo nie chcą wzniesienia ludzkości.

ŻYJEMY W FASCYNUJĄCYM I PRZEŁOMOWYM OKRESIE

Jeśli jesteście ciekawi, na czym polega rozdzielenie linii czasowych i zastanawiacie się, jakie zmiany obecnie zachodzą w naszych ciałach, to “ Płomienna gwiazda” będzie dla Was.

Poznacie też więcej szczegółów dotyczących wymiarów 4d i 5d. Zrozumiecie, czym się różnią i być może poczujecie, który wymiar wybrała Wasza dusza do życia.

Czasy, w których żyjemy są niezwykle fascynujące. Jesteśmy świadkami zmian, które będą miały olbrzymi wpływ na nasze życie. Z “Płomiennej gwiazdy” dowiecie się też o potężnych energiach plazmowego światła, które intensywnie spływały na naszą planetę w tym roku i sukcesywnie podnosiły wibrację ludzi.

NASZ STARY ŚWIAT SIĘ ROZPADA

To, co widzimy na zewnątrz to stary, upadający świat 3d. Tymczasem za kulisami, energetycznie dzieje się wiele pięknych procesów, które szykują nas i nasze ciała na proces wzniesienia i życia na Nowej Ziemi. 

Najważniejszą rzeczą, jaką możemy teraz robić, to skoncentrować swoje myśli na swoich marzeniach, na wizji nowej, pięknej Ziemi. Nie możemy już zasilać starego świata, bo on ulega destrukcji. 

WYSOKIE WIBRACJE I KARMIĄCE MYŚLI

Jeśli chcemy dostroić się do wysoko wibracyjnych wymiarów, każdego dnia powinniśmy dbać o poziom swojej energii. Bardzo ważna jest higiena naszych myśli oraz świadomość posiadania w sobie mocy kreacji. Kreujemy w każdej sekundzie naszej rzeczywistości.

ŻYCIE TO SZTUKA WYBORU

Kiedyś była popularna reklama znanych lodów, która miała genialne hasło “ Życie to sztuka wyboru”. To, jaką myśl wybierasz w tej chwili, determinuje Twoją rzeczywistość. Wybierzmy mądrze, nie dawajmy uwagi temu, co nam nie służy.

To my tworzymy Nową Ziemię poprzez swoje codzienne myśli, intencje, uczynki. Moc kreacji to coś, czego nikt nie może nam zabrać, wykorzystajmy ją do stworzenia Ziemi, która stanie się prawdziwym rajem.

Skomentuj Wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj jako pierwszy komentarz do tego wpisu.

Previous
Czym jest czas dla siebie?
Na jakiej linii czasu się znajdziesz? Recenzja książki „Płomienna gwiazda”.